4,6
111 hodnocení

Chuť je strašlivá. Produkt se sice honosí faktem, že je bez cukru, ale umělá sladidla nebo co to je za blivajzy to činí nepoživatelným. Trochu lepší je kakaová varianta, kakao je nositelem aspoň nějaké chuti, ale banán a jahoda jsou fakt fuj. Samozřejmě, z hlediska maker to vychází strašně dobře, jako svačina s nějakým malým sacharidem super, ale stejně tak mi vyjde kefír rozmixovaný s kvalitním proteiňákem a banánem a chuťově to bude mňamka a cenově budu na pětině ceny tohoto blivajzu. Takže nedoporučuji.

Moc nechápu proč tam jsou umělá barviva když ta samotná barva není přes ten obal ani vidět. Acesulfam a umělé aroma ještě zkousnu. Nicméně chuťově mně osobně to zas tak nechutnalo, ale zas na druhou cenu musím ocenit počet bílkovin pokud vypijete celý nápoj

Lehce umělá chuť.

Překvapivě chutný, a navíc bez laktózy! Příště musím zkusit i čokoládu.

Dobré shaky, po proteinových pudincích fajn změna pro bezlaktózáky. Jinak tedy jahody už nikdy víc - vůní, chuti i konzistenci je to jako takový ten dětský sirup na kašel - Ambrobene? Mucosolvan? Tuhle příchuť rozhodně už nikdy nekoupím.

Potřebuju recept :D Doma si nikdy neudělám tak skvělej protejňák.Chutná to jako vanilkový puding :)

Sladký, hustý, no prostě výborný shake (není umělý a nechutná jako voda s trochou proteinu) 🫶🏼

Čokoláda i jahoda jsou fajn, ale VANILKA? Ta prostě chutná jako VANILKOVÝ KRAVÍK! :-D Takže všema 10 - JO! :-)

Super chuť!

Hoooodně sladký ale hoooodně dobrý!😍