3,9
24 hodnocení

Bohužel je mi špatně od žaludku po použití.

Spalování sice super. Ale každé ráno pocity na zvracení, to atypické aroma, ze kterého se Vám taky dělá špatně.... nedoporučuji. Jediný spalovač, který mi opravdu nesedl.

Klasický spalovač, který jsem si dávala ráno, když jsem necvičila ten den a nebo jsem si ho dala před cvičením. Při cvičení jsem se více potila a v netréninkový den mi přišlo, že jídlo rychleji trávím a spaluji. Nebylo mi tolik těžko. Je to fajnový, ale nečekejte zázraky, že po tom hned zhubnete, je to jen takový malý pomocníček.

Super spalovač.

Nakopávač – Funkce splnuje dobre.Jsem spokojena.

Moc fajn produkt – Používám před cvičením, na cvičení mě nabudí a více se potím, ale nejsem si jistá, jestli to není jen podvědomí a sugesce, že když už jsem si tu tabletku vzala, měla bych se snažit, aby byl nějaký výsledek... i kdyby to tak bylo, i tak to je pro cvičení a tělo pozitivní pčínos... doporučuji :D

Jsou tu i lepší spalovače – Možná už je moje tělo navyklé na složení, po dvou týdnech mám už ale pocit, že semnou nic nedělá. Beru 2 tabletky u snídaně a před tréninkem. Nejlepší výsledky jsem ale zaznamenala v kombinaci s jiným spalovačem, s odlišným složením.

Smím-li se zeptat, znamená to, že za den bych si měla vzít 4 tabletky nebo pouze 2? Děkuji předem za odpověď

Výborný produkt – S produktom som veľmi spokojná. Kupovala som ho na základe recenzií a som nadšená. Treba si zvyknúť a dávkovať ho postupne, ale výsledok je nakoniec výborný. Pot sa bude len tak liať. :)