BIG BOY Malinový cheesecake

4,3
32 hodnocení

Kdyby to bylo méně sladké, tak je chuť opravdu příjemná - je cítit kyselost jogurtu a malin, kterou zjemňuje sladká bílá čokoláda, nicméně za mě je to sladké opravdu až příliš, což je škoda. Konzistence je tužší, ale stačí hodit na 20s do mikrovlnky a máte perfektní krém.

Konzistencia katastrofa, chuť by sa ešte dala. Ale za rovnakú/podobnú sumu a cenu sú na trhu oveľa chuťovo, konzistenciou a zložením lepšie orechové/ochutené maslá.

Takové jemné, ne moc výrazné, ale dobré máslo.

Tohle je prostě vynikající, objednávám skoro pokaždé :-) Krásně křupe

Měla jsem možnost ochutnat vzorek. Miluji maliny a miluji cheesecake, ale toto máslo mi malinový cheesecake moc nepřipomínalo, chuť neurazí ani nenadchne, dost je cítit čokoláda, kterou osobně moc nemusím. Je docela dost sladké (slazené cukrem - v čokoládě). Konzistence tužší tak na lžičku nebo rozmazání, rozhodně jej nelze použít jako tekutý topping. Už jsem ochutnala lepší másla.

Je to chutne ale cakala som trochu viac

Ovocné ořechové máslo – Ořechová másla s ovocnou chutí nevyhledávám, ale když jsem uviděla příchut Malinový cheesecake ihned jsem ho musela mít jelikož miluju všechny cheesecake dortíky. Upřímně mi toto máslo je nepřipomíná a maliny moc necítím. Je takové zajiímavé ale nenadchlo mě.

mohu se zeptat, zda je tekuté?