BIG BOY Slaný karamel GOLD @mamadomisha

4,6
21 hodnocení

Naprosto DOKO karamelové másílko!

Pro milovníky aršídových másílek jako já tento produkt jednoznačně doporučuji! A v kombinci s karamelem je naprosto BOŽÍ, chuť karamelu opravdu převažuje. Už dlouho jsem neměla takto boží másílko, jako je tohle :) "Vytuněná verze" klasického másílka Big Boye - slaný karamel.

Karamelová láska

Komu chutnala první verze, tuto druhou bude milovat! Víc “slanější”, takže komu přišla první sladká až moc, toto určitě ocení. 10/10 ♥️

Boží karamelová chuť

Opravdu v porovnání s klasickým Slaným karamelem od Big Boye, je zde více cítit karamel a za mě je rozhodně lepší, než ten klasický! Karamel je zde opravdu více výraznější a dle mého se fakt povedlo!!

Dobré máslo

Přestože se jedná o GOLD edici slaného karamelu, chuť slaného karamelu mi nepřišla tolik intenzivní. Nicméně mě u másla naopak nadchly křupavé kousky a konzistence.

Láska na první lžičku

Úplně dokonalá kombinace chutí❤️

Není to taková sláva

Dobrá věc do přidání do kaše nebo na palačinky, či jen tak si dát lžičku. Ale není to takový terno, jako se odevšud ozývá. Jsem rozmazlená z kvalitního CheatSpreadu od R3ptile.. :D

Top strop

Výborné. V porovnání s klasickým slaným karamelem v původní verzi nepoznám rozdíl. Pro příště bych volila klasiku slaný karamel, který je navíc i levnější.

Top

Karamelovější než klasika, ale více sladký😍

Konecne odpovidaji nazev

Slany karamel u ktereho je na konci opravdu citit slana chut.