BIG BOY Slaný karamel GOLD @mamadomisha

4,7
93 hodnocení

Za mě zatím top ořechové máslo! Chuť lehce karamelová, v krémovité jemné konzistenci občas narazím na křupavou mini-částečku karamelu nebo oříšku. Mňam!

Popravdě, nechápu moc tu slávu okolo toho. Ano, je to dobré, ale popravdě nevím jak to využít moc. Abych to jedla jen samotné lžičkou na posezení, to ne a do kaší mi to také moc nechutná, když je mám radši sladké. Příchuť white brownie teda nejlepší, tu si klidně pár lžiček i dám a na lívance také (abych to nějak využila) ale slaný karamel (i ten gold) jak všichni vykládají, jak je to skvělé.. tak to nevím. 7/10

Skvělost! – Tahle dobrota vám nedá spát, dokud se jí nepodíváte na dno. :) Příchuť slaný karamel je úžasná, opravdu! Jen jsem konkrétně toto máslo objednávala v zimě a přišlo hodně, hodně tuhé. Na zobání lžičkou to šlo, ale do kaše bohužel nešlo nabrat. Ve vodní lázni povolilo a už byla konzistence akorát.

BIG BOY Slaný karamel GOLD @mamadomisha – Chuťově bomba ale struktura nic moc, máslo mi úplně ztvrdlo a pokaždé se mi jej nechce dávat do mikrovlnky na minutu🙃

nejlepší – spolu s white brownie moje nejoblíbenější máslo od mamadomisha, fakt chutná jak slaný karamel!!🤤

Moc dobré – Je hodně sladký, ale moc dobrý, asi není problém sníst celou skleničku na posezení!

Big boy – Nenadchne ani neurazí. Za mě znám chuťově mnohem lepší máslo i za přijatelnější cenu.

Mnohem lepší, jak obyčejný Slaný karamel – GOLD je za mě na jedničku. Pokud nemáte rádi sladké máslo, šla bych raději do obyč verze.

Dokonalost – Tak tohle? Dokonalost v jedné lžičce :)

Slaný karameeel – Výborné máslo, zmizelo až moc rychle :D