BIG BOY Slaný karamel @mamadomisha

4,7
128 hodnocení

závislost

na první lžičku mi moc nechutnalo, ale jakmile přišla další, tak jsem se do něj totalně zamilovala a nemohla přestat. Sice nemám ráda tuhá másla, ale toto je vyjímkou a rozhodně ho do mikrovlnky neplánuji dávat. vyhovuje mi jen tak na lžičku nebo na opečený toast s banánem. jediná nevýhoda je , že je sklenička hned pryč :((

2

Kde je ten extra slaný karamel?

Kdo má rád kvalitní arašídové máslo, tak ho tohle asi moc nepřekvapí... nějak mi tam chybí právě ten extra slaný karamel a proto nemůžu tento produkt moc doporučit. Za stejnou cenu získáte větší balení arašídového másla a chuť bude stejná :) Kdyby se hodnotilo jen arašídové máslo, bylo by to za 5/5, ale takhle trochu podprůměrné... slaný karamel jsem tam nenašla :)

1

Průměr.

Na ten boom co kolem toho jse jsem čekala víc, ale dá se to.

1

NAPROSTÁ BOMBA

Budu se opakovat, ale tohle je top strop + white brownie - už nechci jiné másla, než tyto dvě ♥ Příště zkusím i klasické tmavé brownie :)

Miluju

Naprosto miluju! Hlavně jenom na lžičku😁

MILUJU 🤩🤤

TOHLE MÁSLO 🥰🤤 I love it, fakt bych na nej mohla chodit furt, musim se strašně držet, abych ho nevyjedla celé 😂

Dobré, ale ne nejlepší

Na poprvé mě moc nezaujalo - klasické arašídové máslo, které je více sladké, než 100%. Na podruhé už mi chutnalo víc, ale pořád z toho nejsem úplně paf. Na slaný karamel mi přijde dost sladké. Pořád ale dobré je, do mých favoritů se ale nedostalo. Slabší 4*

máslo

Skvělá chuť

johanka

chutná úžasně

Doporucuju

Čas me primel zmenit recenzi. Nejdriv jsem byla absolutne zklamana a myslela jsem, ze maslo hodim do kose. A po cca 3 lzicce jsem tomu propadla :D Nechapu. White brownie je za me top, ale toto stoji urcite za zkousku.