BIG BOY Slaný karamel @mamadomisha

4,7
216 hodnocení

Kde je ten extra slaný karamel? – Kdo má rád kvalitní arašídové máslo, tak ho tohle asi moc nepřekvapí... nějak mi tam chybí právě ten extra slaný karamel a proto nemůžu tento produkt moc doporučit. Za stejnou cenu získáte větší balení arašídového másla a chuť bude stejná :) Kdyby se hodnotilo jen arašídové máslo, bylo by to za 5/5, ale takhle trochu podprůměrné... slaný karamel jsem tam nenašla :)

3

závislost – na první lžičku mi moc nechutnalo, ale jakmile přišla další, tak jsem se do něj totalně zamilovala a nemohla přestat. Sice nemám ráda tuhá másla, ale toto je vyjímkou a rozhodně ho do mikrovlnky neplánuji dávat. vyhovuje mi jen tak na lžičku nebo na opečený toast s banánem. jediná nevýhoda je , že je sklenička hned pryč :((

2

Nestálo to za to – Máslo není vyloženě špatné, ale mně osobně nesedí kombinací a strukturou. Arašídový základ mi přijde jako nešťastně zvolený typ ořechů k této příchuti, nejde to moc dohromady. V másle je něco (pravděpodobně cukr?) hrubého, díky čemu máslo připomíná spíš peeling. Za ten hype to nestálo a obecně nemám potřebu ho objednat znovu.

1

Průměr. – Na ten boom co kolem toho jse jsem čekala víc, ale dá se to.

1

Výborné. Celá sklenička byla hned pryč.

Chut skvělá, proto jsem objednal i po druhé. Pri otevreni vypadalo vse v poradku, pak jsem ale objevil vzduchovou bublinu pres vice nez 1/3 skleničky.

Dobré ale nesedla jsem si z příchuťe na zadek.

Dokonalost!!!!

Neurazí, ale ani nijak nenadchne. Upřímně si dám radši čistý arašídový. Jak kolem tohohle másla byly úžasný ohlasy a každej ho miloval, tak mě extra nenadchlo, naopak jsem měla problém ho spotřebovat - nakonec skončilo v banánovým chlebu, tam se celkem ztratilo, tak to bylo fajn. Přijde mi chuťově spíš jako dost sladký arašídový máslo s lehkým slaným ocáskem.

Moc výborné! Všem doporučuji!!