4,3
24 hodnocení

Jemný protein.

Krásně jemný protein s kokosovou příchutí, bez ocásku, méně sladký, ale do kaše super.

Skvělý

Neutrální chut, lehce po kokosu je cítit ale opravdu lehce. Mile mě překvapil není tak sladký co mně nevaddí. V kaši ne každému bude chutnat ale na pečení koláčků skvělý.

Nic moc

Jeden z nejslabších proteinů, co jsem měla. Na zkoušku vzorek a stačí, vůbec mi nechutnal..ani v kaši, ani ve vodě. Taková nevýrazná mýdlová voda :-D

Biotech nezklame

Pokud hledáte kvalitní protein, za fajn cenu, dobré složení a hlavně skvělou chuť, Biotech je za mě číslo jedna! Vyzkoušela jsem už všechny možné příchutě (a že jejich nabídka je obrovská!) a nikdy jsem nebyla zklamaná.

Fakt pecka

U některých proteinů mi vadila jejich vysoká sladivost. Ne vždy má člověk chuť na vyloženě sladký nápoj nebo ochucený jogurt. Kokosový protein krásně voní a do chuti vodu, mléko nebo jogurt jen lehce. Opravdu výborný!

Příjemné překvapení

Od tohoto proteinu jsem moc nečekala, jelikož mým favoritem je Pescience Snickerdoodle a ten překoná máloco. No, tento ho nepřekonal, ALE jako jeden z mála co jsem vyzkoušela bych ho koupila znovu. Není vůbec přeslazený, přesto krásně ochutí ( v mem případě koláček) a chutná naprosto dokonale. Jako bych jedla kokosovou buchtu od maminky 🤞🏻

Kokosová voda

Chuť téměř neznatelná, až po chvilce začne být cítit jemná chuť kokosu, něco jako kokosová voda nebo naředěnější kokosový mlíko. Když někdo nemá rád silný příchutě, nechce riskovat křídovitou chuť nebo chce jen něco lehčího třeba na léto, tak je kokos super.

Kokosová příchuť

Dnes jsem ochutnala. Na mne je stále ještě dost sladký, ale proti ostatním je to už lepší.

nič moc

za mňa to chutí úplne ako kokosová múka, môžete ju teda asi použiť namiesto nej do koláčov len budú bielkoviny naviac :D ani do kaše mi moc nechutí, ani na pitie.. už si asi nekúpim

Láska na první ochutnání ❤️🥥

Jako milovník jemných a nepřeslazených proteinů se neskutečně raduji ❤️ Po otevření se linula ze sáčku nádherná kokosová vůně. Jako sušené kokosové mléko. 🥥 Protein jde krásně rozmíchat. Žádné hrudky. Stačí ho rozmíchat v daném množství vody (tj. 200ml) A chuť? Jako když si do sklenice nalijete čerstvé kokosové mléko. 🥥 Pro mě absolutní strop.