3,2
80 hodnocení

Naprostý šok

Čekala jsem, že nebude dobrá, proto jsem si objednala pouze jednu a to byla největší chyba. Skvělá polévka. K nerozáznaní od normální neproteinové. Za mě 5/5. složení,cena,chuť, paráda!

2

Neutrální

Hrníčková polévka. Nenadchne ani neurazí, celkem v pohodě, když není zbytí. Kupovat ji ale už nebudu.

Divná chut

Tahle polévka mi hrozně smrděla jako zkažené mléko s lehkým nádechem proteinu. Jsem schopná sníst téměř cokoliv,ale tohle fakt smrdělo zkaženě...takže složení nic moc a chut nic moc, příště už ne.

rychlá sváča

Průměr

Polévka by nebyla špatná, jen její vůně připomíná spíš sladký proteinový šejk a má velmi špatnou rozpustnost. Příště už neobjednám.

polévka

chuťově to jde)... ani jedna není špatná

dobrá alternativa na cesty

Nic moc, prášek se téměř nerozpustil a chuť také nic extra.

Rajcatova

Tohle nemá s rajcetem nic spolecne, chuťově nevýrazné.

Občas, proč ne?

Myslím, že jako občasné doplnění stravy je to dobrý produkt, nižší hodnocení dávám za ne příliš lichotivé složení ale o tom jsem věděla předem než jsem objednala tak šlo čistě o moji volbu. Rajčatovou příchuť jsem volila z důvodu, že je to jedna z polévek co mi v běžném životě nevadí, na polévku z pytlíku dobrá chuť ale na mojí domácí nemá, proto jen 9/10. Sýrová příchuť, no nevím jak popsat tu chuť ale ani vzdáleně nepřipomíná sýr, spíše chuť mléka. Potom co jsem snědla jednu jsem myslela, že zbytek vyhodím ale nakonec si ji dochutím trochou strouhaného sýra (parmazán nebo mozzarella) a přidám nakrájenou jarní cibulku je celkem v pohodě ale sama o sobě tedy vůbec.