4,4
450 hodnocení

Nejlepší protein!!! – U proteinů BioTech dle mého nemůžete sáhnout vedle. Cookies a cream v sobě mají pidi kousíčky sušeny, za mě naprosto dokonalé. Příchuť gingerbread je nebe v hubě a uspokojí každou basic bitch, adekvátní náhrada perníčkového latté ze Starbucks. Gingerbread byl jediný, který jsem dopředu neochutnala ve vzorečku a koupila jsem si na doporučení recenzí rovnou velké balení a nelituju!

3

Fantastická chuť – Koupila jsem vánoční limitku "Gingerbread" a už teď lituji, že to není příchuť ze stálé nabídky !!! Dokonalá chuť i rozpustnost. A ta příchuť ? Jako kdybych byla perníčkové latté ze Starbucks ♥

2

Protein jako takový ano – Nejlepší je za mě asi čokoláda, bílá čokoláda a skořicová rolka.. Kokos dost umělá pachuť. Vanilka a perníček přeslazené, ale dobré.

1

BioTech USA ISO Whey ZERO Native – Dobře rozpustný, vhodný do smoothie i jen tak "nahusto"

1

Skořice, všude sama skořice – Skořicí miluju. Mám ji ráda ve všech formách a byla jsem velmi zvědavá jaká skoricova rolka bude. Hned po otevření mě nadchla samotná vůně. Úplně jsem cítila tarte tatin! A po ochutnání jsem věděla, že se protein dostal mezi favority. Zatím jsem měla všechny od bodylab, ale zkusila jsem udělat výjimku a vyplatilo se. A k čemu bych prirovanala chuť? K mléku, které zbyde po namocenych cini minis 😁(to mi na celé misce se snídaní chutnalo vždy nejvíc🙈)

1

Top – Mám laktózovou intoleranci a tohle je jediný syrovátkový protein, který v mém břichu neudělá paseku...a ta chuť je bomba...nejvíc top je pistácie a berry brownie...každopádně všechny jsou skvělé, nesetkala jsem se s chutí co by mi šíleně vadila... takže rozhodně doporučuju :)

1

Příchuť Tiramisu mě vůbec neoslovila příchuť bílá čokoláda tak o 1* lepší, ale taky nic moc.

Podlé mého je toto jeden z top proteinů. Po smíchání s mlékem chutná prostě úplně přesně jak vanilkové mléko. Vždy jsem u proteinů cejtila tu chuť proteinu nebo hrudky, tento protein to ale nedělá a hrozně to oceňuji.

Super protein, od konzistence až po pěnivost. Vanilka chutná skvěle, ale čokoláda je umělej hnus, ale vypít se v 200ml dá. Např. osx nebo imh od reflexu má čokoládu 100x lepší. Také 2kg pixla je super, zavírání nejde zničit. Zato 500g pytel stojí za prd. I myproten má lepší. Jinak patří mezi uměle slazené a u zmíněné čokolády je to hodně znát. Jinak super protein a vřele doporučuji každému.

perníček je naprosto dokonalý :)