4,4
370 hodnocení

Fantastická chuť

Koupila jsem vánoční limitku "Gingerbread" a už teď lituji, že to není příchuť ze stálé nabídky !!! Dokonalá chuť i rozpustnost. A ta příchuť ? Jako kdybych byla perníčkové latté ze Starbucks ♥

2

BioTech USA ISO Whey ZERO Native

Dobře rozpustný, vhodný do smoothie i jen tak "nahusto"

1

Skořice, všude sama skořice

Skořicí miluju. Mám ji ráda ve všech formách a byla jsem velmi zvědavá jaká skoricova rolka bude. Hned po otevření mě nadchla samotná vůně. Úplně jsem cítila tarte tatin! A po ochutnání jsem věděla, že se protein dostal mezi favority. Zatím jsem měla všechny od bodylab, ale zkusila jsem udělat výjimku a vyplatilo se. A k čemu bych prirovanala chuť? K mléku, které zbyde po namocenych cini minis 😁(to mi na celé misce se snídaní chutnalo vždy nejvíc🙈)

1

Top

Mám laktózovou intoleranci a tohle je jediný syrovátkový protein, který v mém břichu neudělá paseku...a ta chuť je bomba...nejvíc top je pistácie a berry brownie...každopádně všechny jsou skvělé, nesetkala jsem se s chutí co by mi šíleně vadila... takže rozhodně doporučuju :)

1

recenze

1)bílá čokoláda = jemná a moc dobrá chuť bílé čokolády

Úžasný protein

Skvělá, sladká chuť. Do kaší a pečení za mně nejlepší skořicová rolka. Cookies & cream taky top, jak na pití tak na doslazení jídla.

OK

Jsem s ním nadmíru spokojená

Skvělé

Moc dobrý protein ! Chuť a ta vůůůůně !

Spokojenost!

Tahle příchuť mě totálně odrovnala!Rozhodně doporučuji.

Spokojnosť

Protein objednávame s manželom pravidelne. Vyhovuje stravitelnosť, konzistencia aj chuť, ktorá je dosť vyrazná, taká pudingová.