4,4
421 hodnocení

Fantastická chuť

Koupila jsem vánoční limitku "Gingerbread" a už teď lituji, že to není příchuť ze stálé nabídky !!! Dokonalá chuť i rozpustnost. A ta příchuť ? Jako kdybych byla perníčkové latté ze Starbucks ♥

2

Nejlepší protein!!!

U proteinů BioTech dle mého nemůžete sáhnout vedle. Cookies a cream v sobě mají pidi kousíčky sušeny, za mě naprosto dokonalé. Příchuť gingerbread je nebe v hubě a uspokojí každou basic bitch, adekvátní náhrada perníčkového latté ze Starbucks. Gingerbread byl jediný, který jsem dopředu neochutnala ve vzorečku a koupila jsem si na doporučení recenzí rovnou velké balení a nelituju!

1

Protein jako takový ano

Nejlepší je za mě asi čokoláda, bílá čokoláda a skořicová rolka.. Kokos dost umělá pachuť. Vanilka a perníček přeslazené, ale dobré.

1

BioTech USA ISO Whey ZERO Native

Dobře rozpustný, vhodný do smoothie i jen tak "nahusto"

1

Skořice, všude sama skořice

Skořicí miluju. Mám ji ráda ve všech formách a byla jsem velmi zvědavá jaká skoricova rolka bude. Hned po otevření mě nadchla samotná vůně. Úplně jsem cítila tarte tatin! A po ochutnání jsem věděla, že se protein dostal mezi favority. Zatím jsem měla všechny od bodylab, ale zkusila jsem udělat výjimku a vyplatilo se. A k čemu bych prirovanala chuť? K mléku, které zbyde po namocenych cini minis 😁(to mi na celé misce se snídaní chutnalo vždy nejvíc🙈)

1

Top

Mám laktózovou intoleranci a tohle je jediný syrovátkový protein, který v mém břichu neudělá paseku...a ta chuť je bomba...nejvíc top je pistácie a berry brownie...každopádně všechny jsou skvělé, nesetkala jsem se s chutí co by mi šíleně vadila... takže rozhodně doporučuju :)

1

Záleží na příchuti

Nejake přichutě dobre, ale nějaké až moc sladké

Příjemné překvapení

Z těch co jsem vyzkoušela mě jahoda chuťově poměrně zkamala, tu jsem musela hodně tlačit, a bohužel i banán (ten byl ale o malinko lepší). Zato kokos a skořicová rolka byly naprosto parádní!! Ty rozhodně příště zas.

Skvělý

Strašně krásně voní i chutná, úplně vánočně 🙏🏻

Velice chutné

Skvělý protein bez extra cukru a sladidel (hodí se tedy pro LC i na keto) s přidanými BCAAs a L-glutaminem. Co se chuti týče: příchutě co jsem zatím měla, nejsou zbytečně umělé, takže se proteinu nepřepiji ani když mám 2kg balení. Za mne největší favorit je berry brownie.