4,5
507 hodnocení

Nejlepší protein!!! – U proteinů BioTech dle mého nemůžete sáhnout vedle. Cookies a cream v sobě mají pidi kousíčky sušeny, za mě naprosto dokonalé. Příchuť gingerbread je nebe v hubě a uspokojí každou basic bitch, adekvátní náhrada perníčkového latté ze Starbucks. Gingerbread byl jediný, který jsem dopředu neochutnala ve vzorečku a koupila jsem si na doporučení recenzí rovnou velké balení a nelituju!

3

Top – Mám laktózovou intoleranci a tohle je jediný syrovátkový protein, který v mém břichu neudělá paseku...a ta chuť je bomba...nejvíc top je pistácie a berry brownie...každopádně všechny jsou skvělé, nesetkala jsem se s chutí co by mi šíleně vadila... takže rozhodně doporučuju :)

2

Určitě doporučuji skořicovou rolku, miluju skořici a tohle je tak moc dobré!! Doporučuji brát hned velké balení

1

Protein jako takový ano – Nejlepší je za mě asi čokoláda, bílá čokoláda a skořicová rolka.. Kokos dost umělá pachuť. Vanilka a perníček přeslazené, ale dobré.

1

BioTech USA ISO Whey ZERO Native – Dobře rozpustný, vhodný do smoothie i jen tak "nahusto"

1

Skořice, všude sama skořice – Skořicí miluju. Mám ji ráda ve všech formách a byla jsem velmi zvědavá jaká skoricova rolka bude. Hned po otevření mě nadchla samotná vůně. Úplně jsem cítila tarte tatin! A po ochutnání jsem věděla, že se protein dostal mezi favority. Zatím jsem měla všechny od bodylab, ale zkusila jsem udělat výjimku a vyplatilo se. A k čemu bych prirovanala chuť? K mléku, které zbyde po namocenych cini minis 😁(to mi na celé misce se snídaní chutnalo vždy nejvíc🙈)

1

Fakt v tom byly kousky sušenky, takže do shakeru s vodou nic moc, ale do jogurtu nebo kaše dokonalost

Příchuť white chocolate za mě pecka! Protein nedělá hrudky, krásně se rozpouští.

Oreo - kousky sušenek, to chceš Pecan - chutná mi spíše jak pecan pie, vyzkoušeno v kaši, kde nabudil super podzimní náladu

Pokud plánujete pít protein po tréninku, a nepřidávat ho jen do jídel, pak sáhněte po izolátu, který má rychlejší vstřebatelnost. Tento mám odzkoušený a za mě velká spokojenost. Navíc je BEZ LAKTÓZY.