4,5
481 hodnocení

Nejlepší protein!!! – U proteinů BioTech dle mého nemůžete sáhnout vedle. Cookies a cream v sobě mají pidi kousíčky sušeny, za mě naprosto dokonalé. Příchuť gingerbread je nebe v hubě a uspokojí každou basic bitch, adekvátní náhrada perníčkového latté ze Starbucks. Gingerbread byl jediný, který jsem dopředu neochutnala ve vzorečku a koupila jsem si na doporučení recenzí rovnou velké balení a nelituju!

3

Top – Mám laktózovou intoleranci a tohle je jediný syrovátkový protein, který v mém břichu neudělá paseku...a ta chuť je bomba...nejvíc top je pistácie a berry brownie...každopádně všechny jsou skvělé, nesetkala jsem se s chutí co by mi šíleně vadila... takže rozhodně doporučuju :)

2

Protein jako takový ano – Nejlepší je za mě asi čokoláda, bílá čokoláda a skořicová rolka.. Kokos dost umělá pachuť. Vanilka a perníček přeslazené, ale dobré.

1

BioTech USA ISO Whey ZERO Native – Dobře rozpustný, vhodný do smoothie i jen tak "nahusto"

1

Skořice, všude sama skořice – Skořicí miluju. Mám ji ráda ve všech formách a byla jsem velmi zvědavá jaká skoricova rolka bude. Hned po otevření mě nadchla samotná vůně. Úplně jsem cítila tarte tatin! A po ochutnání jsem věděla, že se protein dostal mezi favority. Zatím jsem měla všechny od bodylab, ale zkusila jsem udělat výjimku a vyplatilo se. A k čemu bych prirovanala chuť? K mléku, které zbyde po namocenych cini minis 😁(to mi na celé misce se snídaní chutnalo vždy nejvíc🙈)

1

Jeden z nejlepších proteinů, a příchuť skořicová rolka je prostě nebe!

Naprostá bomba pro lidi s intolerancí na laktózu. První protein, po kterém mi není špatně a navíc chuťově vynikající !

Nic extra. Ananas/mango mdlá příchuť.

Keď som ho dávala do mlieka tak som prišla mlieko kľudne aj do objemu 300 ml a s vodou stačí aj 200 ml. Veľmi príjemný proteín s veľmi nízkym obsahom laktózy.

Skvělá chuť i konzistence.