BioTech USA Nitrox Therapy Pre-workout

BioTech USA Nitrox Therapy Pre-workout - diskuze k produktu

Před-tréninkové přípravky

Biotech USA Nitrox Therapy Pre-workout - předtréninkový nápoj s kreatinem

Tato směs dodá tělu energii i pro ten nejintenzivnější trénink. Pomáhá prodloužit napumpování svalů, vytrvalost a soustředění a zároveň potěší vynikající ovocnou chutí. Speciální formule NOx NRG PUMP obsahuje aktivátory oxidu dusnatého a stimulanty, které dodají energii a připraví tělo pro náročný trénink. Jako čistý zdroj vytrvalosti a síly slouží směs vysoce kvalitních kreatinů Multi-Phase Creatine Matrix. Směs CARBORADE dodá tělu různě rychle se uvolňující sacharidy.

Biotech USA Nitrox Therapy Pre-workout v bodech:

  • dodá energii pro jakýkoli trénink
  • redukuje únavu
  • vynikající ovocné příchutě
Hodnocení celkem
3 / 5
3 hodnocení
Doporučuje
67 %
2 z 3 uživatelů

K ničemu

Dávám jednu hvězdičku, protože jsem to dostal zdarma a celkem dobře to chutná. Ze 17 gramů jedné dávky tvoří většinu maltodextrin. Zbytek jsou cca 3,5 gramu nějaký mix citrulinu, arginunu a beta-alaninu. Což je všechno pod doporučenou dávkou podle vědeckých studií. Vrchol výsměchu je 232 mg kreatinu v dávce. Celé to podle mě jede spíš na 200mg kofeinu, po kterým můe slabším jedincům rumplovat hercna jak sviňa. Osobně bych šel jinou cestou. BioTech mě tímto hodně zklamal, jejich ISO whey zero je super. Tohle je ale velký omyl.

Přínosná recenze?
  • tropické ovoce
    tropické ovoce

Prumernejsi nakopavac

Nakopnuti jak kdy ale funguje, vytykam hlavne trochu umelejsi chut u prichute tropicke ovoce. Vhodne asi spis pro ty, kteri nikdy nakopavac jeste nezkouseli.

Přínosná recenze?