4,5
272 hodnocení

Skořicová rolka chuťově velmi dobrá.

Přínosná recenze?

Povedená novinka..

Sladký, krémový, dobře se rozpouštějící. Příchuť čokoláda/arašídové máslo wau - konečně protein, ve kterém není cítit jen náznak, ale pořádná čokoládová chuť a chuť pražených arašídů (velmi překvapil), příchuť čokoláda/kokos - chutná mi moc, ale naopak tady je ten kokos cítit jen náznakem, skořicová rolka - chutná výborně, ale přišlo zklamání, protože člověk od této příchuti očekává strašně moc - hezky voní i chutná, ale právě nic výrazného co by udělalo ten wau efekt proč to musíte mít znovu..

Přínosná recenze?

BioTech USA 100% Pure Whey

Dlouho jsem hledala protein s dobrou rozpustností a chutí, která se mi nepřepije. Od BioTech jsem si nakoupila hned několik vzorečků, ale karamel/cappucino je u mě obrovský favorit, takže jsem hned koupila větší balení!

Přínosná recenze?

Výborný

Nejvíce mi chutná slaný karamel. Jako nápoj dobrý, bez hnusného ocásku a pachutě. A třeba do ovesné kaše, dokonalost. Rozpustnost super, nepěnî.

Přínosná recenze?

Nejlepší protein ever

Miluju ho, nejvíc čoko-kokos!

Přínosná recenze?

Nej protein

Rýžový nákyp- chutná nádherně sladce a vanilkově😍 normálně se mi z whey proteinu děla spatne z jejich ocásku, ale tento byl fakt moc dobrý, neumělý!

Přínosná recenze?

Dobrý výběr přichutí

Líbí se mi výběr zajímavých příchutí, chutově mi přijdou méně sladké než Bodylab protein, příchuť karamel cappucino mi přišla málo výrazná, skořicová rolka byla fajn (dělala jsem puding smíchané s vanilkovým pudingem) ale taky méně vyrázná, ne moc sladká. Dříve jsem měla i vanilku bourbon a ta úplně nádherně voněla, ale opět mi tam chybělo ta sladkost :)

Přínosná recenze?

Oblíbenec mezi proteiny

Jeden z mých oblíbených proteinů. Je super jak na pití, tak do kaše a pečení. Je tedy poměrně sladký, takže na pití ho ředím s hodně vody, ale moc mi chutná. Mezi mé top patří rýžový nákyp a kaštan. Dokáže se poměrně rychle přepít (ale to mám u každého), proto mám vždycky několik druhů doma

Přínosná recenze?

Oblíbený.

Momentálně nejoblíbenější protein! Příchut čokoláda je trochu slabší, ale nic co by se nedalo požívat :-)

Přínosná recenze?

Příchut rýžový nákyp je TOP

Přínosná recenze?