4,7
411 hodnocení

Povedená novinka.. – Sladký, krémový, dobře se rozpouštějící. Příchuť čokoláda/arašídové máslo wau - konečně protein, ve kterém není cítit jen náznak, ale pořádná čokoládová chuť a chuť pražených arašídů (velmi překvapil), příchuť čokoláda/kokos - chutná mi moc, ale naopak tady je ten kokos cítit jen náznakem, skořicová rolka - chutná výborně, ale přišlo zklamání, protože člověk od této příchuti očekává strašně moc - hezky voní i chutná, ale právě nic výrazného co by udělalo ten wau efekt proč to musíte mít znovu..

3

Dobrý, ale.. – ..vadí mi hodně ve složení umělá barviva jako je tartrazin nebo brilantní modř, které jsou škodlivé a hlavně mi přijde úplně zbytečné je do proteinu vůbec dávat. Jinak po stránce chuti jsou výborné, škoda toho složení. Raději si koupím jiný.

1

Pecka! – BioTech proteiny jsou prostě pecka :) Výborná chuť i sladkost při malém množství proteinu :)

1

♥ – Skořicová rolka chuťově velmi dobrá.

1

Biotech USA jsou moje nejoblíbenější proteiny, zkusila jsem spoustu příchutí a všechny byly skvělé, ale můj favorit je lískový oříšek (peanut butter chocolate a cappucino jsou další na stupni vítězů 😀)

Chuťově skvělý :)

Sice jsem mela vzorkové baleni,ale vím, že půjdu do velkého baleni. Fakt moc dobry. Nepocitila jsem v puse žádný chemicky ocásek. 😀

Tu chuť jsem si zamilovala. Jsem moc spokojená, mám již druhé balení a vždycky se těším na namichani proteinu 😊

Mňam, jak milkshake.

Dělá řidší konzistenci do přidávaných jídel, určitě nezahustí, chuťově ok