4,5
238 hodnocení

Skořicová rolka chuťově velmi dobrá.

Přínosná recenze?

Povedená novinka..

Sladký, krémový, dobře se rozpouštějící. Příchuť čokoláda/arašídové máslo wau - konečně protein, ve kterém není cítit jen náznak, ale pořádná čokoládová chuť a chuť pražených arašídů (velmi překvapil), příchuť čokoláda/kokos - chutná mi moc, ale naopak tady je ten kokos cítit jen náznakem, skořicová rolka - chutná výborně, ale přišlo zklamání, protože člověk od této příchuti očekává strašně moc - hezky voní i chutná, ale právě nic výrazného co by udělalo ten wau efekt proč to musíte mít znovu..

Přínosná recenze?

Caramel Capuccino!!

Naprosto jsem se zamilovala.

Přínosná recenze?

Topka

Milujem tieto proteíny, výborná rozpustnosť, vysoké percento bielkovín aj u sladených verzií a tie chute sú fakt podobné reálu. Tiež sladidlá používajú tie kvalitnejšie a overenejšie, pritom cena sa mi zdá rozumná a nie prehnaná ako u niektorých zbytočne komerčných značiek. Skúšala som už rôzne proteíny, ale tieto sú pre mňa TOP. :)

Přínosná recenze?

TOP

mám vyzkoušeno hodně proteinů, BioTech je chuťově top i rozpustnost dobrá

Přínosná recenze?

skvělé složení a ještě lepší chuť

Přínosná recenze?

Skořicová rolka

Zatím jsem vyzkoušela příchuť skořicová rolka a vcelku váhám s hodnocením. Přítel dává 11/10, chutnalo mu to moc. Za mě těch 7,5/10. Na jednu stranu mi to připomíná Cini minis a úžasně to voní. Na druhou stranu mám pocit, že větší balení nepotřebuju, protože tahle příchuť rychle omrzí, je to hodně sladké.

Přínosná recenze?

Kvalitní protein za dobrou cenu a super příchutě

Proteinů od Biotechu mám doma celou řadu.. na aktinu jsem kupovala malinový cheesecake. Ovšem - tato příchuť je naprosto bezkonkurenční! Za mě nejlepší příchuť od Biotechu na samostatné pití. Krémová struktura, mléčná chuť. Kdo nemá rád samotný protein a přidává mléko, tak tady nemusí a bude mu chutnat sám o sobě! Ostatní příchutě používám buď na pečení, nebo do kaše (jako např. vanilla cinnamon roll).

Přínosná recenze?

Super!

Sušenková příchuť je moc dobrá samotná i do kaší, stejně tak skořicová rolka.

Přínosná recenze?

Čokoláda/arašídové máslo

Upřímně tento protein mi vůbec chuťově nechutnal. Moc se nerozpustil a v puse zanechal pachuť. 😣

Přínosná recenze?