4,5
377 hodnocení

Povedená novinka..

Sladký, krémový, dobře se rozpouštějící. Příchuť čokoláda/arašídové máslo wau - konečně protein, ve kterém není cítit jen náznak, ale pořádná čokoládová chuť a chuť pražených arašídů (velmi překvapil), příchuť čokoláda/kokos - chutná mi moc, ale naopak tady je ten kokos cítit jen náznakem, skořicová rolka - chutná výborně, ale přišlo zklamání, protože člověk od této příchuti očekává strašně moc - hezky voní i chutná, ale právě nic výrazného co by udělalo ten wau efekt proč to musíte mít znovu..

3

Dobrý, ale..

..vadí mi hodně ve složení umělá barviva jako je tartrazin nebo brilantní modř, které jsou škodlivé a hlavně mi přijde úplně zbytečné je do proteinu vůbec dávat. Jinak po stránce chuti jsou výborné, škoda toho složení. Raději si koupím jiný.

1

Pecka!

BioTech proteiny jsou prostě pecka :) Výborná chuť i sladkost při malém množství proteinu :)

1

Skořicová rolka chuťově velmi dobrá.

1

Nejlepší protein!!!

BioTech má nejlepší protein, který jsem zatím zkusila. Chuť je výrazná ale příjemná a autentická. Mám pocit, že u této řady se fakt nedá sáhnout vedle. U ovocných o půl hvězdičky míň, protože mi tyto příchutě obecně spíš nechutnají.

Super

lískový oříšek chutná jako monte, sušenka a slaný karamel taky topka, skořicová rolka nic moc

Horší rozpustnost, ale chuťově dobrý!

Dávám převážne do snídaňových kaší a u obou příchutí je problém z rozpustností - chce to nejdřív rozpustit/rozmíchat s vodou/mlékem a pak zahřát. Karamel/cappucino mi přijde dost umělé a chuťově nepřesné, ale jogurt/višeň se fakt povedla!

Dokonalé

Tenhle protein je naprosto úžasný!! Dlouho jsem sháněla nějaký protein, který bude v téhle nebo podobné příchuti... 😍 už při otevření je krásně voňavý a jsou v něm hodně cítit arasidy 🤩 zaslouží si 20/10

Luxusní chuť

Čokoláda a arašídové máslo je hodně dobrá a v kaších připomíná mi trochu Mannerky Karamel kapuccino v kasich příjemně sladká karemelovo kávová chuť Rýžový nákyp v kaších sladká smetanová chuť můžu jen doporučit

Tohle je taak dobrý

Příchuť skořicová rolka je fakt hrozně výborná! Je to teda hodně výrazný protein, jak chuťově tak vůní, takže určitě nesedne každému, ale já jsem fakt nadšená.