4,5
394 hodnocení

Povedená novinka.. – Sladký, krémový, dobře se rozpouštějící. Příchuť čokoláda/arašídové máslo wau - konečně protein, ve kterém není cítit jen náznak, ale pořádná čokoládová chuť a chuť pražených arašídů (velmi překvapil), příchuť čokoláda/kokos - chutná mi moc, ale naopak tady je ten kokos cítit jen náznakem, skořicová rolka - chutná výborně, ale přišlo zklamání, protože člověk od této příchuti očekává strašně moc - hezky voní i chutná, ale právě nic výrazného co by udělalo ten wau efekt proč to musíte mít znovu..

3

Dobrý, ale.. – ..vadí mi hodně ve složení umělá barviva jako je tartrazin nebo brilantní modř, které jsou škodlivé a hlavně mi přijde úplně zbytečné je do proteinu vůbec dávat. Jinak po stránce chuti jsou výborné, škoda toho složení. Raději si koupím jiný.

1

Pecka! – BioTech proteiny jsou prostě pecka :) Výborná chuť i sladkost při malém množství proteinu :)

1

♥ – Skořicová rolka chuťově velmi dobrá.

1

Mňam, jak milkshake.

Dělá řidší konzistenci do přidávaných jídel, určitě nezahustí, chuťově ok

Skvělá chuť! – Úžasná chuť, první protein, který s chutí vypiju 👍 připomíná mi zmrzlinový koktejl, pokud se smíchá s mlékem. Dobře rozpustný ve vodě i v mléku.

Nejlepší protein!!! – BioTech má nejlepší protein, který jsem zatím zkusila. Chuť je výrazná ale příjemná a autentická. Mám pocit, že u této řady se fakt nedá sáhnout vedle. U ovocných o půl hvězdičky míň, protože mi tyto příchutě obecně spíš nechutnají.

Super – lískový oříšek chutná jako monte, sušenka a slaný karamel taky topka, skořicová rolka nic moc

Horší rozpustnost, ale chuťově dobrý! – Dávám převážne do snídaňových kaší a u obou příchutí je problém z rozpustností - chce to nejdřív rozpustit/rozmíchat s vodou/mlékem a pak zahřát. Karamel/cappucino mi přijde dost umělé a chuťově nepřesné, ale jogurt/višeň se fakt povedla!