4,7
398 hodnocení

Povedená novinka.. – Sladký, krémový, dobře se rozpouštějící. Příchuť čokoláda/arašídové máslo wau - konečně protein, ve kterém není cítit jen náznak, ale pořádná čokoládová chuť a chuť pražených arašídů (velmi překvapil), příchuť čokoláda/kokos - chutná mi moc, ale naopak tady je ten kokos cítit jen náznakem, skořicová rolka - chutná výborně, ale přišlo zklamání, protože člověk od této příchuti očekává strašně moc - hezky voní i chutná, ale právě nic výrazného co by udělalo ten wau efekt proč to musíte mít znovu..

3

Dobrý, ale.. – ..vadí mi hodně ve složení umělá barviva jako je tartrazin nebo brilantní modř, které jsou škodlivé a hlavně mi přijde úplně zbytečné je do proteinu vůbec dávat. Jinak po stránce chuti jsou výborné, škoda toho složení. Raději si koupím jiný.

1

Pecka! – BioTech proteiny jsou prostě pecka :) Výborná chuť i sladkost při malém množství proteinu :)

1

♥ – Skořicová rolka chuťově velmi dobrá.

1

Sice jsem mela vzorkové baleni,ale vím, že půjdu do velkého baleni. Fakt moc dobry. Nepocitila jsem v puse žádný chemicky ocásek. 😀

Tu chuť jsem si zamilovala. Jsem moc spokojená, mám již druhé balení a vždycky se těším na namichani proteinu 😊

Mňam, jak milkshake.

Dělá řidší konzistenci do přidávaných jídel, určitě nezahustí, chuťově ok

Skvělá chuť! – Úžasná chuť, první protein, který s chutí vypiju 👍 připomíná mi zmrzlinový koktejl, pokud se smíchá s mlékem. Dobře rozpustný ve vodě i v mléku.

Nejlepší protein!!! – BioTech má nejlepší protein, který jsem zatím zkusila. Chuť je výrazná ale příjemná a autentická. Mám pocit, že u této řady se fakt nedá sáhnout vedle. U ovocných o půl hvězdičky míň, protože mi tyto příchutě obecně spíš nechutnají.