4,5
328 hodnocení

Skořicová rolka chuťově velmi dobrá.

1

Povedená novinka..

Sladký, krémový, dobře se rozpouštějící. Příchuť čokoláda/arašídové máslo wau - konečně protein, ve kterém není cítit jen náznak, ale pořádná čokoládová chuť a chuť pražených arašídů (velmi překvapil), příchuť čokoláda/kokos - chutná mi moc, ale naopak tady je ten kokos cítit jen náznakem, skořicová rolka - chutná výborně, ale přišlo zklamání, protože člověk od této příchuti očekává strašně moc - hezky voní i chutná, ale právě nic výrazného co by udělalo ten wau efekt proč to musíte mít znovu..

1

Protein Biotech

Do pečení, kaší super, akorát ovesnou kaši nějak moc nezahusti, což mi trochu vadí, na pití jsou velice málo výrazné, ale chuťově špatně nejsou. Jeden z mála proteinů, které bych objednala znovu. Takže mohu doporučit. ☺️

Dobrý, ale..

..vadí mi hodně ve složení umělá barviva jako je tartrazin nebo brilantní modř, které jsou škodlivé a hlavně mi přijde úplně zbytečné je do proteinu vůbec dávat. Jinak po stránce chuti jsou výborné, škoda toho složení. Raději si koupím jiný.

Biotech Banán

Vyzkoušel jsem banánovou příchuť. Není tak sladký jako protein od SciTecu, takže nemusím dávat moc vody.

Skvělý protein

Jsme ráda, že jsem zvolila právě tuto značku proteinu. Je orpavdu dobrý, rozpustnost krásná a příchutě nejsou umělé. Příchuť skořicová rolka je opravdu mňamózní (bála jsme se jí, od jiné značky mi nechutnala). Příchuť vanilka si dáva do kaše a získá krásně krémovou konzistenci, super! Arašíd ještě čeká na ochutnávku. Za mě je tohle ale super protein a zůstanu u něj.

recenze

1)karamel/cappucino =chutná jako sladký karamelový frappucino ze starbucksu 2)čokoláda/arašídové máslo = čokoláda skoro není cítit, ale chuť arašídového másla je moc dobrá 3)slaný karamel = je hodně jemný, skoro není cítit, ale není špatný

doporučuji

Tahle příchuť chutnala úžasně.Jen to složení mě trošku překvapilo.Škoda,že je ve složení gluk.sirup :(

Chuť výborná, rozpustnost horší

Skvělá a výrazná chuť vanilky, ale tvoří se hrudky - i přes dlouhé "třepání" shakerem

Nejlepší proteiny!

Nejlepší proteiny, které jsem kdy vyzkoušela. Vede u mě rozhodně cookies&cream (15/10!), v závesu je čokoláda - ta chutná jako granko, je až příliš sladká, ale do pečení je super. Rýžový nákyp je hodně podobný bílé čokoládě, ale o trochu horší, slaný karamel je super do lívanců, ale samotný na pití mi nechutná. Malinový cheesecake byl velké zklamání, strašně umělá chuť. Karamel/capp taky super, chutná jako dobrá náhražky ledové kávy do letních měsíců. :)