10
zodpovězených dotazů
Zdravím... Prosím mohu používat zároveň se spalovačem tuku??? Potřeboval bych jen nabírat svalovou hmotu.... Dekuji
Dobrý den, tento produkt se spalovačem užívat můžete:) Pěkný den, Nikola.
slabý
Dobrý den, pokud Vám tento produkt nevyhovoval, doporučujeme vyzkoušet Vemoherb Tribulus Terrestris https://aktin.cz/vemoherb-tribulus-terrestris s vysokým obsahem steroidního saponinu Protodioscinu (standardizace na 60%). Přejeme pěkný den
Dobrý den, dá se Tribulus míchat s Nitrixem ? děkuji za odpověď.
Dobrý den, doporučujeme užívat 1 kapsli Nitrixu před tréninkem a 1 kapsli Tribulus Maximus s jídlem. Přeji pěkný den
Kdy bude výrobek znovu dostupný ? Děkuji
Dobry den, koncem nasledujiciho tydne
jak dlouho lze užívat tento tribulus terrestris?
Obecně se doporučuje 1 - 2 měsíce a pak 4 týdny pauza.
Dobrý den kolik tento tribulus má procent steroidních saponinů? předem diky za odpověd
Zdravím, tento údaj výrobce neuvádí.
Koupil jsem si tento anabolizer a jelikož mi je 18 tak jsem nepoznal vůbec žádné změny..Dávkování jsem potom zvedl na 3 tablety na den a i tak jsem vůbec nic nepocítil..Asi je to výrobek dělaný pro starší osoby.. :) Takže za mě nekupovat pokud Vám není aspoň 25 :)
Dobrý den, je mi 16 a chtěl jsem se zeptat jestli se tribulus má brát až od nějakého určitého věku? Děkuji za odpověď.
Doporučil bych počkat alespoň 4 roky. Ve vašem věku nebudete velmi pravděpodobně cítit prakticky žádný pozitivní účinek.
Dobrý den, chci se zeptat, zda je tento produkt vhodné užívat při redukčním tréninku. Dříve jsem zkoušel výrobek jiné značky s menší množstvím tribulusu při redukčním tréninku a mělo to poměrně dobré výsledky. Tady si ale nejsem jistý, zda je dávka na takový trénink vhodná. Předem děkuji za odpověď.
Pakliže máte dobré zkušenosti s užíváním Tribulusu v redukčních dietách, nevidím důvod proč jej nenasadit znovu, Tribulus je mylně chápán jako doplněk do objemové fáze tréninku.
Dobry den, mohu brat 2 pred treningem a 2 po treningu a o vikendu 2 rano a 2 vecer pokud to nevadi predem diky za odpovet.
Vzhledem k tomu jak velká 1 tableta je, asi bych se držel doporučeného dávkování 1 tablety denně, zvýšit dávkování na vlastní zodpovědnost můžete vždycky. Denní doba není relevantní.
predem diky za odpoved a 2 tablety maj lepsi ucinek nez 1 to jde vic citit pri treningu a po a rozhodne priste zas zakoupim tenhle preparat ma to u mne 10 bodu :) a pak bych presel treba na (Brutal Anadrol 90 tablet) proste kvalitka BIOTECH :)