BioTech USA Tribulus Maximus - diskuze k produktu

Celkem dotazů
10
12 odpověď
slabý
Dobrý den, pokud Vám tento produkt nevyhovoval, doporučujeme vyzkoušet Vemoherb Tribulus Terrestris https://aktin.cz/vemoherb-tribulus-terrestris s vysokým obsahem steroidního saponinu Protodioscinu (standardizace na 60%). Přejeme pěkný den
Dobrý den, dá se Tribulus míchat s Nitrixem ? děkuji za odpověď.
Dobrý den, doporučujeme užívat 1 kapsli Nitrixu před tréninkem a 1 kapsli Tribulus Maximus s jídlem. Přeji pěkný den
Kdy bude výrobek znovu dostupný ? Děkuji
Dobry den, koncem nasledujiciho tydne
jak dlouho lze užívat tento tribulus terrestris?
Obecně se doporučuje 1 - 2 měsíce a pak 4 týdny pauza.
Dobrý den kolik tento tribulus má procent steroidních saponinů? předem diky za odpověd
Zdravím, tento údaj výrobce neuvádí.
Koupil jsem si tento anabolizer a jelikož mi je 18 tak jsem nepoznal vůbec žádné změny..Dávkování jsem potom zvedl na 3 tablety na den a i tak jsem vůbec nic nepocítil..Asi je to výrobek dělaný pro starší osoby.. :) Takže za mě nekupovat pokud Vám není aspoň 25 :)
Dobrý den, je mi 16 a chtěl jsem se zeptat jestli se tribulus má brát až od nějakého určitého věku? Děkuji za odpověď.
Doporučil bych počkat alespoň 4 roky. Ve vašem věku nebudete velmi pravděpodobně cítit prakticky žádný pozitivní účinek.
Dobrý den, chci se zeptat, zda je tento produkt vhodné užívat při redukčním tréninku. Dříve jsem zkoušel výrobek jiné značky s menší množstvím tribulusu při redukčním tréninku a mělo to poměrně dobré výsledky. Tady si ale nejsem jistý, zda je dávka na takový trénink vhodná. Předem děkuji za odpověď.
Pakliže máte dobré zkušenosti s užíváním Tribulusu v redukčních dietách, nevidím důvod proč jej nenasadit znovu, Tribulus je mylně chápán jako doplněk do objemové fáze tréninku.
Dobry den, mohu brat 2 pred treningem a 2 po treningu a o vikendu 2 rano a 2 vecer pokud to nevadi predem diky za odpovet.
Vzhledem k tomu jak velká 1 tableta je, asi bych se držel doporučeného dávkování 1 tablety denně, zvýšit dávkování na vlastní zodpovědnost můžete vždycky. Denní doba není relevantní.
predem diky za odpoved a 2 tablety maj lepsi ucinek nez 1 to jde vic citit pri treningu a po a rozhodne priste zas zakoupim tenhle preparat ma to u mne 10 bodu :) a pak bych presel treba na (Brutal Anadrol 90 tablet) proste kvalitka BIOTECH :)
Dobrý den, chci se Vás zeptat zda tento produkt je srovnatelný s produktem VEMOHERB TRIBULUS TERRESTRIS 90 KAPSLÍ? Liší se v dávkování. U tohoto produktu (BIOTECH TRIBULUS MAXIMUS 90 TABLET) se bere pouze jedna tableta za den, což je výhodné finančně. V tréninkový den se bere taktéž jedna tableta? Děkuji Vám za odpověď
BioTech obsah protodioscinu neudává, mohu se na něj výrobce optat jestli chcete, nicméně lze velmi pravděpodobně říci, že Vemoherb Tribulus (modrý) bude mít vyšší obsah protodioscinu. DOporučil bych vyzkoušet. Například Tribestan některým lidem funguje bezkonkurenčně nejlépe, i když je papírově slabší jak Vemoherb. Můžete začít stímto a uvidíte, ale dávkování bych určitě zvýšil, tribulus byste měl poznat i pocitově (zvýšení libida, sexuální aktivity, sexuální požitek, zlepšení regenerace apod..).
Děkuji za odpověď. Jde mi hlavně o to, nabrat svaly. Slyšel jsem, že tyto anabolizéry maji vynikající vlastnosti při tvorbě svalstva a dopomáhají svalům být co možná největší. Jedna kapsle má 1500mg takže by nevadilo brát třeba 2 za den? Ještě Vás poprosím o zjištění toho obsahu protodioscinu. Děkuji Vám
Nevadilo, výrobci jsem napsal.