4,7
50 hodnocení

Opravdu super láhev, která za tu cenu svým zpracováním a materiálem stojí!

Horší manipulace se zacvakávacím víčkem na pití.

Myslet na to, že objem lahve bez boxíků je pouze 450 ml po rysku, maximálně 500 ml a ne uváděných 650 ml.

SKvělý shaker, Jedna menší prázdná přihrádka, jedna větší, a malinká přihrádka na prášky. Skvěle se šroubuje - jednoduše - a zavírání je perfektní proti jakémukoliv protečení. Pevně "zacvakne".

Velmi špatně se otevírá a uzavírá

Sopéééééééééér

Skvělý lahev, kde nejvíce oceňuji hned dvě krabičky, kam si můžu nasypat třeba protein. Navíc je to i ideální velikost

Láhev, nevím, jestli mám nějak vadnou. Uzávěr netěsní, nemá vůli víčko být uzavřeno. Vylití nápoje je opravdu možné, stalo se mi to. Neliji horkou tekutinu, pouze studenou.

Ahoj, jak jsem ti již odpovídala, prosím, zašli fotografie láhve na e-mail podpora@aktin.cz, kde produkt zkontrolujeme. Hezký den :).

super shaker. Skvělá, dobrá skoro ideální velikost/objem (mám raději více). Kvalitní materiál - nedrží pachy, velmi snadno se umývá i v myčce. Kovový "míček" skvěle rozmíchá do bezhrudkového stavu. Velmi snadno se láhev i úzké horní ústí pro pití/lití zavírá / šroubuje / zacvakává a hlavně i těsní (na rozdíl od levných variant shakerů). Super řešením jsou dvě uzavíratelné a přichytitelné nádobky na sypké i tekuté mňamky jako protein, ovoce a extra "vložka" v jedné z nádobek třeba na vitamíny pod samotnou láhev shakeru. Používám nejen na pití, proteiny, ale i na přípravu palačinkového těsta (nepotřebuji žádné jiné nádobí k míchání či šlehání, k nalévání...). Růžová (spíše taková starorůžová) i švestková/fialová a černá barva jsou super. Doporučuji vřele, osobně jsem z tohoto shakeru nadšená a zvažuji pořídit ještě další "na takové to domácí žvýkání":)

Krásná starorůžová barva. Ideální velikost.