4,2
16 hodnocení

Nesprávné označení na webu i na českém "návodu" – Bohužel nemůžu hodnotit kladně, protože popisek zde na Aktinu i na českém balení je zavádějící (čti lživý nebo neaktuální). Dle popisu se jedná o balení 200 tablet x 200 mg. Což bohužel není pravda, v anglickém originálu je jasně napsáno, že se jedná o 200 tablet x 100 mg. Netuším, zda se výrobek změnil, ale bylo by dobré si to pohlídat. Rázem to už tak výhodné balení není, když dávka svojí 2x tolik.

1
Dobrý den pane Kroupa, moc se Vám omlouváme za pozdější reakci. Chápeme Vaše rozhořčení, vše jsme ověřovali i s dodavatelem. Opravdu došlo ke změně dávkování. Vše jsme opravili a na výrobku i webových stránkách je již uvedené stejné a správné dávkování. Přijměte prosím naši omluvu a prosím ozvěte se mi na e-mail podpora@aktin.cz ať můžeme domluvit kompenzaci. Děkuji moc a přeji Vám krásný den.
2

Moje absolutní záchrana – Bez kofeinových tablet už ani ránu. Nepoužívám je pouze ke cvičení, ale sem tam i jako náhradu kafe :D

1

Kvalitní kofein – Není určitě nad čím přemýšlet, jedná se o kvalitní produkt od značky, u které není třeba ani diskutovat.

1

Dobrý pomocník – Dobrý pomocník, ale není na dlouhodobé užívání

Nakopne! – Je ideální ve dny, kdy jste opravdu DEATH! Beru 2tbl. a účinek nastoupí cca do 30-40 minut. Za mě mohu jen doporučit.

Zklamání – Radši si za ty peníze koupím kvalitní kávu :)