3,7
52 hodnocení

Nedá se to pít.... – Chuťově se to rozhodně nedá přirovnat k ledovému čaji. Není to vůbec dobré, nedá se to pít...

2

Příchuť cola/lemon – Strasne jsem se bala, co prijde. A vazeni.. komu chutnaji ledove caje (spise bych to prirovnala k ledovemu caji), ten si posmakne. Hodne, ale opravdu hodne peni, takze michano na 3x. Nerekla bych, ze piju protein, ale ledovy caj ze sklenice od Coca Coly. Spatny to neni. Na hlad urcite ne. Ale zpestreni fajn. A ze ja jsem huba mlsna. Mne to chutna :)

2

Příchuť malina - hodně mi pěnila, umělá chuť, zkusím příště víc naředit a snad tento protein nějak spotřebuji. Další už asi nekoupím.

1

Dokonalý – Mléčné proteiny mi moc nechutnají a je mi po nich těžko od žaludku. Tento protein je jak limonáda a na osvěžení a doplnění bílkovin po cvičení je super. Je mi zapomněli dát do balení odměrku.

1

Bomba – Výborná chuť, nepoznáte, že pijete protein. Pro lidi, kterých střeva úplně nemusí normální protein TOP. Hooodně pění, ale to není překážka. Někdo však zapomněl na oděrku, nevím jestli je to u všech balení nebo jen chyba u mě.

1

Větší balení – Je to výborný ani nepoznám, že piji protein. Ještě by to chtělo větší balení :P :D

1

Bála jsem se hodně práškové chuti, ale nakonec mě protein moc dobře překvapil. Doporučuji :)

Jaj, velké zklamání. Protein je umělý (což se dá čekat). Ale opravdu.. chutná to jako jablečný ocet s vodou a nějakým sladidlem, když jsem protein pila, zvedal se mi žaludek. Pokaždé jsem musela vylít proteinový nápoj. Strašná škoda :( opravdu jsem myslela, že bude dobrý.

Za mě osobně horší rozpustnost. Chuť se občas blíží ice tea, ale občas je fakt dost umělá. Zajímavá změna oproti běžnému proteinu, ale spíše takový průměr.

Chuť příšerná, strašně umělá. Hrozně pění. Piju jen s odporem, abych balení spotřebovala. Odměrka není součástí balení.