3,8
33 hodnocení

Nedá se to pít.... – Chuťově se to rozhodně nedá přirovnat k ledovému čaji. Není to vůbec dobré, nedá se to pít...

2

Příchuť cola/lemon – Strasne jsem se bala, co prijde. A vazeni.. komu chutnaji ledove caje (spise bych to prirovnala k ledovemu caji), ten si posmakne. Hodne, ale opravdu hodne peni, takze michano na 3x. Nerekla bych, ze piju protein, ale ledovy caj ze sklenice od Coca Coly. Spatny to neni. Na hlad urcite ne. Ale zpestreni fajn. A ze ja jsem huba mlsna. Mne to chutna :)

2

Příchuť malina - hodně mi pěnila, umělá chuť, zkusím příště víc naředit a snad tento protein nějak spotřebuji. Další už asi nekoupím.

1

Dokonalý – Mléčné proteiny mi moc nechutnají a je mi po nich těžko od žaludku. Tento protein je jak limonáda a na osvěžení a doplnění bílkovin po cvičení je super. Je mi zapomněli dát do balení odměrku.

1

Bomba – Výborná chuť, nepoznáte, že pijete protein. Pro lidi, kterých střeva úplně nemusí normální protein TOP. Hooodně pění, ale to není překážka. Někdo však zapomněl na oděrku, nevím jestli je to u všech balení nebo jen chyba u mě.

1

Větší balení – Je to výborný ani nepoznám, že piji protein. Ještě by to chtělo větší balení :P :D

1

Hledal jsem produkt, který by chutnal skvěle s vodou, což se o proteinu oproti mléku moc říci nedá. Ale toto je šlápnutí vedle, přeslazený sukralózou (reálně doporučuju dávku tak do 3/4 litra vody), pění to jak jaderná elektrárna a stejně to moc chuť ledového čaje nemá. Nedá se doporučit.

Doporučuji ho dávat v opravdu malých dávkách, ne ve 30g, jako je předepsané. Za mě dávat dávku, jako kdybyste si chtěli osladit pití čímkoliv jiným např. šťávou.

Strašně mi to pění a mám potom zvláštní pocit v ústech.

Není to dobré a to vůbec, v puse to nechává takový divný pocit. Je to opravdu hnusné, rozhodně nekupovat!