3,9
22 hodnocení

Nedá se to pít.... – Chuťově se to rozhodně nedá přirovnat k ledovému čaji. Není to vůbec dobré, nedá se to pít...

2

Příchuť cola/lemon – Strasne jsem se bala, co prijde. A vazeni.. komu chutnaji ledove caje (spise bych to prirovnala k ledovemu caji), ten si posmakne. Hodne, ale opravdu hodne peni, takze michano na 3x. Nerekla bych, ze piju protein, ale ledovy caj ze sklenice od Coca Coly. Spatny to neni. Na hlad urcite ne. Ale zpestreni fajn. A ze ja jsem huba mlsna. Mne to chutna :)

2

Dokonalý – Mléčné proteiny mi moc nechutnají a je mi po nich těžko od žaludku. Tento protein je jak limonáda a na osvěžení a doplnění bílkovin po cvičení je super. Je mi zapomněli dát do balení odměrku.

1

Bomba – Výborná chuť, nepoznáte, že pijete protein. Pro lidi, kterých střeva úplně nemusí normální protein TOP. Hooodně pění, ale to není překážka. Někdo však zapomněl na oděrku, nevím jestli je to u všech balení nebo jen chyba u mě.

1

Větší balení – Je to výborný ani nepoznám, že piji protein. Ještě by to chtělo větší balení :P :D

1

Je výborný, chutná jako pomerančová limonáda a po tréninku krásně osvěží.

Luxusní protein chuť výborná. Chutná přesně jako peach iced tea od Lidlu akorát není tak sladký. Za mě super produkt, kromě toho že pění ale to není žádná katastrofa. A je to příjemná změna pokud pijete hlavně protein s mlékem, v létě s ledovou vodou LUXUSNÍ osvěžení.

Chutná podobně jako kyselé jablečné želé kroužky, chemický ocásek tam je, ale ne nějak extra výrazný, dá se to.

Za mě úžasný, je to opravdu jako ledový čaj a člověku ani nedochází, že pije proteinový nápoj!! Bomba

Jen s nechutí jsem to dopila, je to hodně chemická příchuť maliny. Po dopití mi to udělalo takový bílý povlak na jazyku, takže za mě určitě ne.