3,8
44 hodnocení

Nedá se to pít.... – Chuťově se to rozhodně nedá přirovnat k ledovému čaji. Není to vůbec dobré, nedá se to pít...

2

Příchuť cola/lemon – Strasne jsem se bala, co prijde. A vazeni.. komu chutnaji ledove caje (spise bych to prirovnala k ledovemu caji), ten si posmakne. Hodne, ale opravdu hodne peni, takze michano na 3x. Nerekla bych, ze piju protein, ale ledovy caj ze sklenice od Coca Coly. Spatny to neni. Na hlad urcite ne. Ale zpestreni fajn. A ze ja jsem huba mlsna. Mne to chutna :)

2

Příchuť malina - hodně mi pěnila, umělá chuť, zkusím příště víc naředit a snad tento protein nějak spotřebuji. Další už asi nekoupím.

1

Dokonalý – Mléčné proteiny mi moc nechutnají a je mi po nich těžko od žaludku. Tento protein je jak limonáda a na osvěžení a doplnění bílkovin po cvičení je super. Je mi zapomněli dát do balení odměrku.

1

Bomba – Výborná chuť, nepoznáte, že pijete protein. Pro lidi, kterých střeva úplně nemusí normální protein TOP. Hooodně pění, ale to není překážka. Někdo však zapomněl na oděrku, nevím jestli je to u všech balení nebo jen chyba u mě.

1

Větší balení – Je to výborný ani nepoznám, že piji protein. Ještě by to chtělo větší balení :P :D

1

Předčil clear whey od MyProtein. Horší rozpustnost, ale když se pořádně protřepe a nechá odpočinout, tak OK.

Umělá pachuť ...

Nějak tak nevím, co si o tom myslet :-D Změna oproti běžným proteinům to je... to bez debat :-D Ale při dodržení dávky mě překvapila intenzivní, divně trpká, sladkokyselá chuť... Předpokládám, že když dám poloviční dávku, tak že se z toho stane i pitelná tekutina... ale na úkor bílkovin... Asi bych lobovala za vzorečky, aby člověk zjistil, zdali do toho vůbec jít, či ne :-)

Fuj. Něco takového jsem nečekal. Chuťově se to dá přežít ale něco tak hydrofobního jsem dlouho neviděl. Nedá se to skoro rozmíchat a když už tak to extrémně pění. Nikdy víc