Bodylab Diet Shake

Bodylab Diet Shake - diskuze k produktu

Na hubnutí

Bodylab Diet Shake - kompletní náhrada jednoho jídla v podobě chutného nápoje

Bodylab Diet Shake je dietní shake, který je navržen tak, aby nahradil celé jedno denní jídlo. Jedna dávka obsahuje všechny potřebné vitamíny, minerály, vlákninu a samozřejmě bílkoviny v minimálním množství kalorií. Na rozdíl od mnoha jiných dietních nápojů na trhu obsahuje Diet Shake od Bodylabu vysoký podíl bílkovin. Ve 320 kcal se vám dostane 40 g bílkovin, 27 g sacharidů, z čehož cukry tvoří výjimečně malou část - pouhé 3 gramy. Důraz je kladen také na vlákninu. Denně jím můžete nahradit 1 - 2 jídla.

Bodylab Diet Shake v bodech:

  • nízkokalorická náhrada 1 - 2 denních jídel
  • se širokým spektrem vitamínů a minerálů
  • s nízkým obsahem cukru, zato vysokým podílem bílkovin
Celkem dotazů Celkem dotazů
2
3 odpověď
Veronika Vintrlikova
před 2 lety

Dobrý večer, az se budu chtít vrátit na původní stravu, mohu? Nebo mohu timto shakem nahrazovat jídlo nepravidelně?

Veronika Vintrlikova
před 2 lety

4-5x týdně Beham + po běhu zahrnuji posilovani. Chci zhubnout, naopak nechci přijít o svaly. Ještě bych se chtěla zeptat zda mohu kombinovat s některým z těchto tri proteinů TPW diet whey isolate 97 My protein impact diet whey Reflex nutrition diet protein. Popřípadě pokud je možná kombinace, mohla bych poprosit o radu jak davkovat ve dny tréninkové i ve dny netreninkove? Mockrat vám děkuji

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, tento shake slouží jako doplňek běžné stravy, respektive můžete jím nahradit 1-2 menší denní jídla, pokud budete chtít kombinovat sproteinem tak berte 1 dávku Bodylab Diet shake místo dopolední/odpolední svačiny a TPW Diet whey isolate 97 cca 30 minut po tréninku. Hezký den.

Dana Míka
před 2 lety

Dobrý den, S čím nejlépe diet shake míchat voda, mlíko? děkuji

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, kvůli optimální vstřebatelnosti míchejte s vodou, pokud Vám jde spíše o chuťové vlastnosti tak můžete s mlékem ale zde počítejte s navýšením makroživin z mléka a se snížením vstřebatelnosti produktu. Hezký den.