Bodylab High Protein Pancake (& Waffle) Mix

4,7
1049 hodnocení

Mňamka – Konečně proteinové palačinky/lívance, které se nelepí na pánev, netrhají a nemají pachuť sladidel. Jdou bez problému rozmíchat i jen s vodou, po opečení jsou nadýchané a chuťově moc dobré - zkoušela jsem čoko/arašíd a bílou čokoládu, obě příchutě super :)

18

Nic jiného jíst už nebudu! – Naprosto lahodná chuť. Nadýchané. Člověk by ani neřekl, že se to nějak liší od normalních palačinek. Za mě velkej palec nahoru!

7

luxusní palačinky

6

Snídaně za odměnu – Absolutně jednoduchá příprava, nelepí se, chuťově famózní. Nejlepší byla asi bílá čokoláda, nejvtipnější jsou ale modré palačinky v příchuti borůvka/banán.

4

Vyzkoušela jsem zároveň bílou čokoládu a čokoládu a malinu. Normálně bych hodnotila obě dvě super ale jak jsem měla možnost ochutnat obě dvě zároveň, musím říct že malina byla lepší ♥. Ta bílá čokoláda je taková normální, neurazí ale ani nenadchne na rozdíl od maliny. Líbí se mi složení od bodylab a hlavně je to rychlá příprava, která je chutná hned po ránu :)

1

Rychlé jídlo – Ano tato směs je dobrá, když rychle něco potřebujete k jídlu, ale hotové lívance/waffle se musí něčím ozdobit, jinak je moc cítit pachuť proteinu v ústech.

1

pancake classic – Tato směs je celkem průměrná, ale určitě bych si jí už neobjednala. Třeba směsi s příchutí budou 100x lepší než tato

1

Môže byť ... – Po prečítaní kladných recenzií som sa rozhodla, že aj ja vyskúšam povestné bodylabové pankejky. Sú chutné, ale u mňa aj tak vedie zmes od Prom-in alebo MyProtein.

1

Výborné – Sice se mi první várka absolutně nepovedla, ale pak už bylo vše v pořádku, jedinná nevýhoda je, že to tak rychle mizí :D s ovocem a jogurtem nebo tvarohem k tomu absolutně top snídaně!

1

Výborné – Mohu jedině doporučit... Už jsem měla zu čest pár palačinek a lívanců vyzkoušet a tyhle od Bodylab jsou prostě nejlepší.

1