Bodylab Hydro Tabs

Bodylab Hydro Tabs - diskuze k produktu

Iontové nápoje

Bodylab Hydro Tabs - šumivé tablety s kofeinem, vitaminem C a minerálními látkami

Bodylab Hydro Tabs představují šumivé tablety bez cukru, s vitaminem C, minerálními látkami a kofeinem. Přispívají ke snížení únavy a vyčerpání a díky své lehké chuti se jedná o chutný, osvěžující nápoj. S Bodylab Hydro Tabs si můžete jednoduše a pohodlně připravit svůj vlastní sportovní drink. Chcete-li mírné povzbuzení během dne, Hydro Tabs v příchutích citrus, pomeranč s mandarinkou či tropical se 75 mg kofeinu v kombinaci s vitaminy a minerálními látkami (elektrolyty) jsou to pravé. Během tréninku potřebujete zvýšit přísun tekutin kvůli pocení. Je-li vaše tělo dehydratováno byť jen o 1 - 2 %, riskujete snížení výkonnosti o celých 10 - 30 %. Toto platí dvojnásob v horkém počasí.

Bodylab Hydro Tabs v bodech:

  • šumivé tablety bez cukru
  • s minerálními látkami a vitaminy
  • působí proti dehydrataci, únavě a vyčerpání
Celkem dotazů Celkem dotazů
2
3 odpověď
Jakub Vojacek
před 2 lety

Dobry den, chcel by som sa opytat pre co je na obale napisane nevhodne pre registrovanych sportovcov? Dakujem za odpoved

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den Jakube, dle legislativy se takto označovaly produkty s obsahem kofeinu ale když se podíváte na soupis zakázaných látek pro daný sport, který provozujete, kofein zde nenajdete takže produkt bez obav můžete užívat. Hezký den.

Martin Budík
před 2 lety

Opravte si složení. 1 tableta neobsahuje 75mg hořčíku, ale má pouze 15mg.

Hana Sénášiová
Hana Sénášiová
Zákaznická podpora
před 2 lety

Dobrý den, hodnoty, které jste objevil na originálním obalu, odpovídají 1/5 tablety (kvůli dánské legislativě, kdy je povinnost uvádět nutriční hodnoty rozpuštěného množství tablety ve 100 ml - 1 tableta je určena pro 500 ml vody, proto museli udat nutriční hodnoty v 1/5 tablety), my jsme přepočetli nutriční hodnoty na nápoj při použití celé jedné tablety, tedy nutriční hodnoty opravdu odpovídají. Přeji pěkný den.

Martin Budík
před 2 lety

Dobrý den, děkuji za info, tak toto dává smysl :)