Bodylab Hydro Tabs

Bodylab Hydro Tabs - diskuze k produktu

Iontové nápoje

Bodylab Hydro Tabs - šumivé tablety s kofeinem, vitamínem C a minerály

Bodylab Hydro Tabs představují šumivé tablety bez cukru, s vitamínem C, minerály a kofeinem. Přispívají ke snížení únavy a vyčerpání a díky své lehké chuti se jedná o chutný, osvěžující nápoj. S Bodylab Hydro Tabs si můžete jednoduše a pohodlně připravit svůj vlastní sportovní drink. Chcete-li mírné povzbuzení během dne, Hydro Tabs v příchutích citrus, pomeranč s mandarinkou či tropical se 75 mg kofeinu v kombinaci s vitamíny a minerály (elektrolyty) jsou to pravé. Během tréninku potřebujete zvýšit přísun tekutin kvůli pocení. Je-li vaše tělo dehydratováno byť jen o 1 - 2 %, riskujete snížení výkonnosti o celých 10 - 30 %. Toto platí dvojnásob v horkém počasí.

Bodylab Hydro Tabs v bodech:

  • šumivé tablety bez cukru
  • s minerály a vitamíny
  • působí proti dehydrataci, únavě a vyčerpání
Celkem dotazů Celkem dotazů
2
3 odpověď
Jakub Vojacek
před rokem

Dobry den, chcel by som sa opytat pre co je na obale napisane nevhodne pre registrovanych sportovcov? Dakujem za odpoved

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před rokem

Dobrý den Jakube, dle legislativy se takto označovaly produkty s obsahem kofeinu ale když se podíváte na soupis zakázaných látek pro daný sport, který provozujete, kofein zde nenajdete takže produkt bez obav můžete užívat. Hezký den.

Martin Budík
před 2 lety

Opravte si složení. 1 tableta neobsahuje 75mg hořčíku, ale má pouze 15mg.

Hana Sénášiová
Hana Sénášiová
Zákaznická podpora
před rokem

Dobrý den, hodnoty, které jste objevil na originálním obalu, odpovídají 1/5 tablety (kvůli dánské legislativě, kdy je povinnost uvádět nutriční hodnoty rozpuštěného množství tablety ve 100 ml - 1 tableta je určena pro 500 ml vody, proto museli udat nutriční hodnoty v 1/5 tablety), my jsme přepočetli nutriční hodnoty na nápoj při použití celé jedné tablety, tedy nutriční hodnoty opravdu odpovídají. Přeji pěkný den.

Martin Budík
před rokem

Dobrý den, děkuji za info, tak toto dává smysl :)