Bodylab Limitless Energy Bar

4,4
16 hodnocení

Nic moc, necítila jsem žádnou chuť tyčinky.

Opravdu dobrá tyčinka. Na to,že nemám ráda rozinky, které ve složení jsou, jsem je vůbec necítila a krásně šla cítit hořká čokoláda s nádechem lískových oříšků. Vločky nejdou cítit také skoro vůbec. Po rozbalení jsem se bála, že to bude strukturově i chuťově jako RAW tyčinky z datlí, ale vůbec. Jemně křoupala a úplně se rozplývala na jazyku :D.

Skvělá chuť, nabudí a uspokojí Vaše chutě na sladké.

Mnam! Moc dobrá "tyčinka". Krásně vláčná, mekká po vločkách, občas křupne kus arašídu, žádné umělé chutě a žádná přeslazená "hmota" a co je plus tak tyčka je rozdělená na dvě části, takže se můžete podělit :D ! (Nebo sníst na etapy)

Hned po první kousnutí zaznělo mňam – Limitless Energy Bar -skvělá, šťavnatá chuť i poleva mě moc mile překvapila! Hned po kousnutí zaznělo ooo mňaaam ! Baví mě ta struktura ovesných vloček a kousky oříšku! Ochutnat dostala segruš i její můž a oba si mlaskaly Oceňuji, že jsou v balení dva kousky, víte , že já většinou tyčinky jedu na půl! Ve složení najdete třeba vlákninu z kořene čekanky, ovesné vločky, tmavou čokoládu, rozinky a špetku soli! Ještě lepší je lískový oříšek!

Výborná tyčinka! – Tak tahle tyčinka se moc povedla! Skvělá jako doplnění energie nebo na zahnání chutí. Oceňuji, že jsou v balení dva kousky, takže si můžu dát jen jeden, když chci třeba zahnat jen chuť na sladké. O kapičku více mi chutná hořká čokoláda/lískový ořech, ale obě varianty jsou výborné :)