4,7
431 hodnocení

tekuté štěstí

6

Moje slova: Porno :-D – Bohužel za 3 dny pryč . Nejde se jenom na to dívat :-D Kupuji to poměrně často :-)

5

Nejlepší máslo... – Lepší máslo jsem zatím nejedla. Všichni zde chválí máslo od Myprotein, ale mě tedy moc neoslovilo... Toto od Bodylab má, pro ty, co mají raději řidší, výbornou konzistenci a pro všechny ještě lepší chuť... Zpracování obalu je také velmi praktické.

3

Skvělé máslo, které nikdy nezklame. Pěkně jemná konzistence.

PB jako každé jiné – nebylo špatné, ale mám své oblíbenější (i vzhledem k ceně)

zklamani – k výrobě tohoto másla se používají celé arašídy včetně slupky, což způsobuje nahořklost. Měl jsem másla od Big Boy, Lucky Alvin i levnější z Lidlu, ale toto mě pro hořkost chutnalo nejméně. V popisu by o tom měla být zmínka.

Maslicko od Bodylab – nebylo spatne, ale kam se na hrabe na cheat spready

Dobré, ale od PB2 lepší – “Sypké arašídy”, maloučko vody a rázem je z toho fajn máslo s kaloriemi za hubičku s možností si hýbat s konzistencí, kterou potřebuji jen množstvím přidané vody. Jako náhrada super, ale já radši přeci jen normální arašíďák ♥️ Ve srovnání s jiným sypkým máslem ovšem volím od PB2, určitě mi chutnalo více 🤗 Chuť obou je ovšem uspokojivá, jen člověk od toho nesmí očekávat plnou chuť arašídového másla, přeci jen je to “náhražka”.

Ujde – Chuťově dobré, nicméně víc mi chutnají másla, kde není pomletých tolik arašídových slupek. Máslo je pak víc nahořklé.

Dobré, průměrné – Toto máslo mě nezklamalo, ale ani vůůůbec nenadchlo.. Pokud si chci pochutnat, zvolím jiné (například BigBoy) .. ale toto úplně stačí do kaší a jiného vaření.. chuťově je výrazné, a konzistence tak akorát. :) Doporučuji k běžné konzumaci :)