4,6
413 hodnocení

tekuté štěstí

6

Moje slova: Porno :-D

Bohužel za 3 dny pryč . Nejde se jenom na to dívat :-D Kupuji to poměrně často :-)

4

Nejlepší máslo...

Lepší máslo jsem zatím nejedla. Všichni zde chválí máslo od Myprotein, ale mě tedy moc neoslovilo... Toto od Bodylab má, pro ty, co mají raději řidší, výbornou konzistenci a pro všechny ještě lepší chuť... Zpracování obalu je také velmi praktické.

3

PB jako každé jiné

nebylo špatné, ale mám své oblíbenější (i vzhledem k ceně)

zklamani

k výrobě tohoto másla se používají celé arašídy včetně slupky, což způsobuje nahořklost. Měl jsem másla od Big Boy, Lucky Alvin i levnější z Lidlu, ale toto mě pro hořkost chutnalo nejméně. V popisu by o tom měla být zmínka.

Maslicko od Bodylab

nebylo spatne, ale kam se na hrabe na cheat spready

Dobré, ale od PB2 lepší

“Sypké arašídy”, maloučko vody a rázem je z toho fajn máslo s kaloriemi za hubičku s možností si hýbat s konzistencí, kterou potřebuji jen množstvím přidané vody. Jako náhrada super, ale já radši přeci jen normální arašíďák ♥️ Ve srovnání s jiným sypkým máslem ovšem volím od PB2, určitě mi chutnalo více 🤗 Chuť obou je ovšem uspokojivá, jen člověk od toho nesmí očekávat plnou chuť arašídového másla, přeci jen je to “náhražka”.

Ujde

Chuťově dobré, nicméně víc mi chutnají másla, kde není pomletých tolik arašídových slupek. Máslo je pak víc nahořklé.

Dobré, průměrné

Toto máslo mě nezklamalo, ale ani vůůůbec nenadchlo.. Pokud si chci pochutnat, zvolím jiné (například BigBoy) .. ale toto úplně stačí do kaší a jiného vaření.. chuťově je výrazné, a konzistence tak akorát. :) Doporučuji k běžné konzumaci :)

Jemné

Super nasládlá chuť a skvělá táhlá konzistence ! Za mě jedno z nejlepších arašídových másel !