Bodylab High Protein Pancake (& Waffle) Mix

4,6
871 hodnocení

Mňamka

Konečně proteinové palačinky/lívance, které se nelepí na pánev, netrhají a nemají pachuť sladidel. Jdou bez problému rozmíchat i jen s vodou, po opečení jsou nadýchané a chuťově moc dobré - zkoušela jsem čoko/arašíd a bílou čokoládu, obě příchutě super :)

16

Nic jiného jíst už nebudu!

Naprosto lahodná chuť. Nadýchané. Člověk by ani neřekl, že se to nějak liší od normalních palačinek. Za mě velkej palec nahoru!

7
d

luxusní palačinky

6

Snídaně za odměnu

Absolutně jednoduchá příprava, nelepí se, chuťově famózní. Nejlepší byla asi bílá čokoláda, nejvtipnější jsou ale modré palačinky v příchuti borůvka/banán.

4

Môže byť ...

Po prečítaní kladných recenzií som sa rozhodla, že aj ja vyskúšam povestné bodylabové pankejky. Sú chutné, ale u mňa aj tak vedie zmes od Prom-in alebo MyProtein.

1

Výborné

Sice se mi první várka absolutně nepovedla, ale pak už bylo vše v pořádku, jedinná nevýhoda je, že to tak rychle mizí :D s ovocem a jogurtem nebo tvarohem k tomu absolutně top snídaně!

1

Výborné

Mohu jedině doporučit... Už jsem měla zu čest pár palačinek a lívanců vyzkoušet a tyhle od Bodylab jsou prostě nejlepší.

1

Top top top!

Nejlepší směs na lívance, co jsem kdy měla🙂

Nejlepší palačinky!!!

Opravdu nejlepší a nejjednodušší palačinky. Chutnají snad ještě lépe než klasické, jsou akorát sladké, dobře a rychle se pečou (na sucho nebo troška kokosového oleje) a jsou úžasně nadýchané. Trochu jsem se bála proteinových palačinek, protože mne velmi zklamaly od Myproteinu, ale tyhle? Naprostá bomba! Jdu objednávat do zásoby, protože mi je ujídá celá rodina :D

Mňamka

Moc dobré