Bodylab High Protein Pancake (& Waffle) Mix

4,6
979 hodnocení

Mňamka – Konečně proteinové palačinky/lívance, které se nelepí na pánev, netrhají a nemají pachuť sladidel. Jdou bez problému rozmíchat i jen s vodou, po opečení jsou nadýchané a chuťově moc dobré - zkoušela jsem čoko/arašíd a bílou čokoládu, obě příchutě super :)

17

Nic jiného jíst už nebudu! – Naprosto lahodná chuť. Nadýchané. Člověk by ani neřekl, že se to nějak liší od normalních palačinek. Za mě velkej palec nahoru!

7

luxusní palačinky

6

Snídaně za odměnu – Absolutně jednoduchá příprava, nelepí se, chuťově famózní. Nejlepší byla asi bílá čokoláda, nejvtipnější jsou ale modré palačinky v příchuti borůvka/banán.

4

Rychlé jídlo – Ano tato směs je dobrá, když rychle něco potřebujete k jídlu, ale hotové lívance/waffle se musí něčím ozdobit, jinak je moc cítit pachuť proteinu v ústech.

1

pancake classic – Tato směs je celkem průměrná, ale určitě bych si jí už neobjednala. Třeba směsi s příchutí budou 100x lepší než tato

1

Môže byť ... – Po prečítaní kladných recenzií som sa rozhodla, že aj ja vyskúšam povestné bodylabové pankejky. Sú chutné, ale u mňa aj tak vedie zmes od Prom-in alebo MyProtein.

1

Výborné – Sice se mi první várka absolutně nepovedla, ale pak už bylo vše v pořádku, jedinná nevýhoda je, že to tak rychle mizí :D s ovocem a jogurtem nebo tvarohem k tomu absolutně top snídaně!

1

Výborné – Mohu jedině doporučit... Už jsem měla zu čest pár palačinek a lívanců vyzkoušet a tyhle od Bodylab jsou prostě nejlepší.

1

Čekala jsem chuť horší, ale jsou docela dobré. Stále preferuji klasické palačinky, ale jako rychlá snídaně tohle ideální. Jediné co mě štve, že ty čokoládové pecičky mi vždy zůstávají na dně shakeru a první dvě palačinky je skoro vůbec v sobě nemaj. :D