Brutální odveta Jirky "Denisy" Procházky. Jan Caha pokořen na tréninku MMA

Jan Caha
Jan Caha před 2 lety
2 minuty čtení
Brutální odveta Jirky "Denisy" Procházky. Jan Caha pokořen na tréninku MMA
1

Na MMA trénink s Jirkou jsem dlouho čekal a doufám, že vy také. Zároveň jsem se ale poměrně dost obával toho, jak to dopadne. Osobně jsem čekal, že skončím jako protivníci Chucka Norrise po jeho legendárním kopu z otočky, dostanu nakládačku a půjdu domů, ale Jirka na mne byl naštěstí ještě celkem mírný. I tak to byla neskutečná řehole a týdenní bolest svalů, břicha nebo modřin po celém těle. Krev, dřina, slzy a pot, to není jenom výstižné období ve Velké Británii během II. světové války, ale i povaha MMA tréninku s Jirkou. Konec řečí, jdeme na věc! MMA trénink s Jirkou "Denisou" Procházkou a jeho trenérem Martinem Karaivanovem je tu.

MMA je nepředstavitelně náročný sport  

Před týdnem jste mohli vidět video, ve kterém jsme se s Jirkou potkali na kulturistickém tréninku a vyzkoušeli MMA fightera napasovat do role fitnessáka. Jirkovi to šlo poměrně hezky, a to jak na tréninkové, tak i na pózingové úrovni. Nyní jsme si role otočili a zkusili mě (jako fitnessáka) napasovat do role MMA fightera. Řečeno slovy Kazmy z One man show: "Viděl jsem žábu bušit pěstí do skály, na obloze stíhačku couvat, Ronnieho Colemana soutěžit v bikinách, ale tohle jsem ještě nezažil."

V bněnském Jetsaam gymu se dějí neuvěřitelné věci, trénují zde například bojovníci MMA, MUAYTHAI a GRAPPLINGU, kteří zde podávají výkony na hranici svých možností. Za to jim patří můj obdiv. Pro mne byl MMA trénink opravdu náročný, nebudu si hrát na hrdinu. Jednou to opravdu stačilo. 

Byl ti článek užitečný?
Jo, super! Bohužel ne

Diskuze k článku