BSN Nitrix 2.0

BSN Nitrix 2.0 - diskuze k produktu

Před-tréninkové přípravky

BSN Nitrix 2.0 - koncentrovaný prekurzor oxidu dusného

Nitrix 2.0 je koncentrovaný prekurzor oxidu dusného, který poskytuje cenný základ veškeré suplementace pro maximalizaci tréninků. Podporuje výkon, výdrž, napumpování a regeneraci díky obsahu L-citrulínu a kreatinu. Navíc je vyráběn v tabletové formě pro pohodlí při užívání. Nitrix 2.0 ocení všichni sportovci, kteří chtějí zažít vyšší úroveň tréninku.

BSN Nitrix 2.0 v bodech:

  • předtréninkový přípravek s obsahem L-citrulinu a kreatinu
  • s obsahem patentovaných složek
  • pro podporu výkonu, výdrže, napumpování i regenerace
Celkem dotazů
2
2 odpověď
Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, zdali jsou účinky užívání stejné jak u první generace. Není to tak dávno, kdy se popisovala jak díky užívání nitrixu nastává roztahování "cév" a tak dochází k lepšímu prokrvování a další body. Snažil jsem se najít nějaký lepší popis, ale bohužel jsem nic nenašel.. chtěl bych se tedy zeptat, zdali jsou účniky stejné a jestli by to bylo možné, tak prosím i o sepsání. Mnohokrát děkuji.
Dobrý den, vazodilataci v tomto produktu může mít na svědomí citrulin, z kterého v cévách vzniká NO. V nabídce máme však i jiné produkty, které mají těchto vazodilatačně působících látek více. Jedná se např. o: https://aktin.cz/kaged-muscle-pre-kaged nebo https://aktin.cz/prom-in-serious-pre. Proto bych doporučil více právě tyto produkty, s kterými mám i velmi dobrou osobní zkušenost.
Dobrý den chtěl jsem se zeptat kdy zas budou naskladněný? :)
Dobrý den, bohužel je dlouhodobě nedostupný u dodavatele a nebude v dohledné době skladem. Hezký den.