BSN NO-Xplode 3.0

BSN NO-Xplode 3.0 - diskuze k produktu

Před-tréninkové přípravky

BSN NO-Xplode 3.0 - nová NO formule mezi suplementy

Špičkový produkt NO-Xplode 3.0 je speciálně vyvinut pro Vaše svalstvo. Maximální napumpování, energie, intenzita tréninku, jakou jste ještě nezažili, to je NO-Xplode 3.0 - poslední novinka od společnosti BSN. Účinky poznáte sami na sobě během neuvěřitelně krátké doby. Zažijte s NO-Xplode 3.0 novou dimenzi tréninků.

Ať už je Vaším cílem zvětšení objemu svalů, nebo získání větší síly, rychlosti a vytrvalosti, NO-Xplode 3.0 Vás den za dnem přibližuje blíže k cíli. Vyzkoušejte novou sílu NO-Xplode 3.0, špičky mezi všemi dostupnými NO doplňky. Maximální napumpování Vašich svalů, energie a síla - to všechno v sobě tento produkt ukrývá. Zažijte ten jedinečný pocit.

BSN NO-Xplode v bodech:

 • pro svalovou vytrvalost, sílu a odolnost vůči svalové únavě
 • pro duševní bdělost
 • napumpování svalů
Hodnocení celkem
3.9 / 5
33 hodnocení
Doporučuje
82 %
27 z 33 uživatelů
 • zelené jablko
  zelené jablko

Nejhorší zkušenost z nakopávačů

Vyzkoušel jsem již cca 10 nakopávačů. Zde ale z daleka nejhorší chuť. Odporná chemická. Nepříjemný pocit v žaludku. Největší debakl je, že při přípravě to nechutně napění a vyteče ze sklenice. Efekt spíš podprůměr, resp. pakliže je nakopávač alespoň k něčemu tak na poprvé efekt pocítím. Tady nic moc.

Přínosná recenze?
 • zelené jablko
  zelené jablko

Zklamání!

Především ta nechutná pěnivost při přípravě, poprvé když jsem to nečekal mi to vyteklo ze sklenice! Chce to aspoň 10 minut než spadne "pěna". Jinak co do výkonu celkem ok,spíš průměr.

Přínosná recenze?
 • vodní meloun
  vodní meloun

zkušenost

Nekoukám na cenu, chci 100% produkt

Přínosná recenze?
 • ovocný punč
  ovocný punč
 • vodní meloun
  vodní meloun
 • modrá malina
  modrá malina
 • zelené jablko
  zelené jablko

Eksplout

V poměru cena/výkon, jeden z nejlepších předtréninkáčů. Dobrá rozpustnost. V pixle netvrdne. Za mě nejlepší příchuť meloun, nebo punč, modrá malina je proti nim jako aviváž od králíka Azurita, ale když to piju, připadám si zas jako něco extra - mimozemšťan, magor, nebo tak, protože modrou kašoidní věc, co chutná avivážovitě moc lidí nepije. A když si dám toho "modráka", pak hodinu krkám jak starej šakal, ale prostě cajk, tohle už dopiju. Výborně hecuje a povzbuzuje pozitivně psychiku. Dobrej fet, na kterej se rychle zvyká :-) a bez něj je smutno. BSN je skvělá dílna. Hatery, co tady píšou, že nefunguje, fakujte. Bůh ví, co s tím dělají. Možná si dají jednu lžičku za týden, aby jim to dlouho vydrželo. Prostě jede jak má, používám ho na střídačku několik let. V přípravě ho dávám rád na raní tréninky od 4:00 hod., krásně se s ním běhá. Dobře zahřívá, rozjasňuje a potí.

Přínosná recenze?
 • modrá malina
  modrá malina

could be worse :D

modrá malina has the "best" taste, the rest of the flavors really taste like chemicals, but regarding the energy and pump it`s working quite well, not bad!

Přínosná recenze?
 • zelené jablko
  zelené jablko

Nakopávač, který opravdu nakopne

Vynikající složení, chuť přijatelná, energie i pumpa je cítit.

Přínosná recenze?
 • vodní meloun
  vodní meloun

Chuť

Chuť otřesná, první dojem super, ale po dopití výrazná chuť ne zcela čerstvé tresky.

Přínosná recenze?

Žádnej veletoč to teda není... s dvojtou-trojtou dávkou už se dalo celkem pracovat. Ale na assault to nemá.

Přínosná recenze?

příchuť zelené jablko chutná trochu nahořkle i v 200 ml vody, síla a energie je znatelná ale v porovnání s jinými NO produkty vyjde nastejno, takže žádná revoluce od BSN se nekoná

Přínosná recenze?
 • zelené jablko
  zelené jablko

Nejhorší produkt co jsem si kdy koupil (chuťově)

Něco tak hnusného jsem ještě neochutnal. Fuj, chemická chuť - ale opravdu extrémně hnusná, jediné co je na tomto produktu dobré, tak je obal a tím to asi tak končí. Musel jsem se strašně přemáhat abych to vůbec vypil. Již nikdy více, - tady ruce pryč. značka a hezký obal není zárukou poživatelnosti. NEDOPORUČUJI za méně peněz lze koupit mnohem lepší jiný NO výrobek

Přínosná recenze?