3,7
43 hodnocení

Zklamání

Bohužel mě tento booster vůbec nenadchl. Co se energie týče, nebyl tam znatelný rozdíl a ta příchut' nebyla dobrá. Hlavně, když se smíchá s vodou má opravdu nepříjemnou vůni a pít se dá jen se zataženým dechem v nose. Znovu nezakoupím.

Nejhorší zkušenost z nakopávačů

Vyzkoušel jsem již cca 10 nakopávačů. Zde ale z daleka nejhorší chuť. Odporná chemická. Nepříjemný pocit v žaludku. Největší debakl je, že při přípravě to nechutně napění a vyteče ze sklenice. Efekt spíš podprůměr, resp. pakliže je nakopávač alespoň k něčemu tak na poprvé efekt pocítím. Tady nic moc.

Zklamání!

Především ta nechutná pěnivost při přípravě, poprvé když jsem to nečekal mi to vyteklo ze sklenice! Chce to aspoň 10 minut než spadne "pěna". Jinak co do výkonu celkem ok,spíš průměr.

zkušenost

Nekoukám na cenu, chci 100% produkt

Eksplout

V poměru cena/výkon, jeden z nejlepších předtréninkáčů. Dobrá rozpustnost. V pixle netvrdne. Za mě nejlepší příchuť meloun, nebo punč, modrá malina je proti nim jako aviváž od králíka Azurita, ale když to piju, připadám si zas jako něco extra - mimozemšťan, magor, nebo tak, protože modrou kašoidní věc, co chutná avivážovitě moc lidí nepije. A když si dám toho "modráka", pak hodinu krkám jak starej šakal, ale prostě cajk, tohle už dopiju. Výborně hecuje a povzbuzuje pozitivně psychiku. Dobrej fet, na kterej se rychle zvyká :-) a bez něj je smutno. BSN je skvělá dílna. Hatery, co tady píšou, že nefunguje, fakujte. Bůh ví, co s tím dělají. Možná si dají jednu lžičku za týden, aby jim to dlouho vydrželo. Prostě jede jak má, používám ho na střídačku několik let. V přípravě ho dávám rád na raní tréninky od 4:00 hod., krásně se s ním běhá. Dobře zahřívá, rozjasňuje a potí.

To si děláš prdel 😂 Tak Jo ! Kupuju 😂

could be worse :D

modrá malina has the "best" taste, the rest of the flavors really taste like chemicals, but regarding the energy and pump it`s working quite well, not bad!

Nakopávač, který opravdu nakopne

Vynikající složení, chuť přijatelná, energie i pumpa je cítit.

Chuť

Chuť otřesná, první dojem super, ale po dopití výrazná chuť ne zcela čerstvé tresky.

Žádnej veletoč to teda není... s dvojtou-trojtou dávkou už se dalo celkem pracovat. Ale na assault to nemá.

příchuť zelené jablko chutná trochu nahořkle i v 200 ml vody, síla a energie je znatelná ale v porovnání s jinými NO produkty vyjde nastejno, takže žádná revoluce od BSN se nekoná