BSN Syntha-6

BSN Syntha-6 - diskuze k produktu

Do 60% bílkovin

BSN Syntha-6 - vícesložkový protein famózní chuti

Syntha-6 od firmy BSN je doplněk výživy určený pro kulturisty a další sportovce, kteří potřebují dostatečný přísun bílkovin k budování svalové hmoty. Obsahuje proteiny s různou rychlostí uvolňování - nízkou, střední i vysokou, vaše tělo je tak stabilně zásobováno aminokyselinami. Tento nepřetržitý tok esenciálních aminokyselin potřebuje organismus k tomu, aby mohl opravovat poškozené a poraněné svaly. Exkluzivní průlomová metoda a technologie na zpracování chuti zaručí, že ochutnáte jeden z nejlahodnějších proteinových nápojů svého života.

BSN Syntha-6 v bodech:

 • multifunkční směs bílkovin s prodlouženým postupným uvolňováním, obsahuje proteiny s pomalou, střední a rychlou dobou uvolňování
 • vyrobeno z ultrafiltrovaného koncentrátu syrovátkového proteinu, micelárních alfa a beta kaseinů a dalších ingrediencí, které zahrnují albumin (vaječný bílek), mikrofiltrovaný WPI, kalcium kaseinát a koncentrát mléčnéhoproteinu
 • bohatý na vlákninu, která napomáhá vstřebávání živin a zlepšuje gastrointestinální funkce organismu
 • unikátní profil a vysoká biodostupnost aminokyselin s větvenými řetězci (BCAA) a dalších esenciálních i neesenciálních aminokyselin
 • obsahuje triglyceridy se středně dlouhým řetězcem (MCTs), rychle se spalující zdroj energie
 • obsahuje glutaminové peptidy
 • velmi snadno se rozpouští ve vodě

Syntha 6 je exkluzivní směs 6 vysoce kvalitních, nutričně kompletních typů bílkovin s celodenní účinností.

Každý protein v Syntha 6 poskytuje jedinečný a vzájemně se doplňující profil aminokyselin s různou dobou vstřebávání. Tyto bílkoviny tělo absorbuje v různých intervalech, pravidelná konzumace s nebo mezi hlavními jídly tak zaručí trvalé zásobení organismu různými aminokyselinami přesně v okamžiku potřeby.

 • doba trávení 2-3 hodiny: vaječný albumin, ultrafiltrovaný koncentrát syrovátkového proteinu, mikrofiltrovaný izolát syrovátkového proteinu
 • doba trávení 4-6 hodin: koncentrát mléčného proteinu
 • doba trávení 6-8 hodin: kalcium kaseinát, micelární alfa a beta kaseiny a kaseináty
Hodnocení celkem
4.7 / 5
27 hodnocení
Doporučuje
100 %
27 z 27 uživatelů
 • vanilkový cheesecake
  vanilkový cheesecake

chuťová bomba

chuťově rozhodně jeden z top proteinu! parádní rozpustnost a stravitelnost

Přínosná recenze?

S mlékem 200ml moc sladké (musel jsem to říznout 400ml), ale bohatě nasytí jako jídlo :) Uvidím časem výsledky. Doporučuji. Čokoláda chutná jako Nesquik :)

Přínosná recenze?

Chuťově nejlepší protein který jsem měl, a snad i mít budu, tomuhle se snad nic nemůže vyrovnat v chuti, měl jsem vanilku, a musím říci, že to byla úžasná zkušenost. Sice je více kalorická, a s trochou více sacharidů, ale jde o více složkový protein, takže to je v pořádku.

Přínosná recenze?

Mohu se zeptat, proč stojí bez přihlášení Syntha 6 1099 Kč a po přihlášení do systému 1149?

Přínosná recenze?

Tomuhle proteinu není co vytknout.Chuť,stravitelnost,pěnivost-vše naprosto v pořádku.Naprostá paráda.Na tenhle protein se člověk opravdu těší.

Přínosná recenze?

Měl jsem Synthu před dvěma lety a vždy jsem se k ní chtěl vrátit. Teď už vím proč. Myslím, že to samo o sobě stačí :)

Přínosná recenze?

Nejlepší vanilka, co jsem kdy měl, prostě nedokážete odtrhnout rty, jak je to dobré :) !! Ke složení a kvalitě proteinu není co dodávat!

Přínosná recenze?

Musím sám uznat, že jsem si prošel již větší řádkou proteinů. Ale od té doby, co jsem narazil na Syntha 6 nemohu nalézt konkurenta, který by se mu mohl jak chuťově tak složením vyrovat, možná tak přiblížit a tím byl protein od firmy Ronnie Coleman. Měl jsem možnost vyzkoušet jahodu i čokoládu a obě jsou chuťově daleko za ostatními. Protein nepění, není přeslazený a člověk ani nechce věřit, že něco tak chutného vůbec existuje. U mě se díky těmto faktorům stal proteinem, který nehodlám vyměnit za žádný jiný a s čistým svědomím ho mohu všem doporučit. MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST!

Přínosná recenze?

Mám ''odpito'' banán,čokoláda,čokoláda peanut butter,ještě chutnější než Combat,z mého pohledu nejchutnější protein.

Přínosná recenze?

Co dodat?

Přínosná recenze?

Vynikající chuť,rozpustnost a stravitelnost též :)

Přínosná recenze?

Podle mě nejlepší protein do diety . Chuťově , cenově a složením si zaslouží 10 !

Přínosná recenze?

Skvělá chuť a složení. Doporučuji

Přínosná recenze?