BSN True-Mass All In One

BSN True-Mass All In One - diskuze k produktu

Pro nabírání a regeneraci

BSN True-Mass All In One - gainer "vše v jednom" pro podporu příbytku svalové hmoty

Budování svalů je nyní pohodlnější než kdy jindy. BSN True-Mass All In One gainer je vytvořen tak, aby maximalizoval svalový nárůst a přinesl co nejlepší výsledky. To vše v jednom balení.  Každá dávka je nabitá porcí bílkovin pro podporu růstu svalů, společně s kreatinem, který vám pomůže zvýšit sílu při krátkých intezivných trénincích. Navíc obsahuje i glutamin, který je klíčovou aminokyselinou při stavbě svalů.

Díky BSN True-Mass All In One gaineru posunete svoje hranice v objemu svalů i síle a dosáhnete snáze svých stanovených fitness cílů. 

BSN True-Mass All In One v bodech:

  • komplexní gainer s obsahem všech důležitých látek pro stavbu svalů
  • s obsahem mixu vitaminů a minerálních látek
  • s obsahem kreatinu
Celkem dotazů
1
1 odpověď
Dobrý den, vážím 67 kg a chtěl bych přibrat, jak na celkové hmotnosti, tak svalovou hmotu. Chodím do posilovny 2x - 3x týdně a 2x týdně si chodím zahrát fotbal. Chtěl bych se zeptat, jestli je tento produkt správná volba nebo si mám pořídit spíše něco jiného ? Děkuji za Váš čas.
Dobrý den, Vojto, jak jsme Vám již psali k Vašemu prvnímu dotazu, důležité je mít vyřešený jídelníček. Za nás bychom spíše doporučovali suplementovat produkt Reflex One Stop Xtreme, na nějž jste se dotazoval jako první. Přeji pěkný den