Bulk Powders Pure Whey Protein

Bulk Powders Pure Whey Protein - diskuze k produktu

Nad 70% bílkovin

Bulk Powders Pure Whey Protein - syrovátkový protein vysoké kvality ze syrovátky od krav krmených trávou

Pure Whey Protein je syrovátkový protein z dílny renomovaných britských Bulk Powders, jež poskytuje organismu opravdu nevyčíslitelnou hodnotu. Prémiový syrovátkový proteinový prášek z mléka zakoupeného přímo z evropské mlékárny, kde se mléko získává od krav živených pouze trávou, obsahuje skvělých 82 % syrovátkových bílkovin.

Pure Whey Protein je instantizovaný pro jednoduché rozmíchání a je dostupný v několika příchutích tak, aby si vybral každý bez rozdílu. Díky skvělému aminokyselinovému profilu s vysokým podílem BCAA je Pure Whey Protein ideální pro kohokoliv, kdo si přeje nabrat svalovou hmotu. Tento protein má navíc nízký podíl sacharidů, tuku, laktózy i cholesterolu, čímž se stává zdravou volbou s vysokým množstvím bílkovin. V Bulk Powders užívají stejného dodavatele syrovátky s kvalitním renomé už od svých počátků v roce 2005, čímž garantují stále stejně vysokou kvalitu.

Bulk Powders Pure Whey Protein v bodech:

  • výjimečná kvalita za dobrou cenu
  • s nízkým obsahem tuku a sacharidů
  • bohatý na BCAA i glutamin
Celkem dotazů Celkem dotazů
1
1 odpověď
katka1989@
před 2 lety

Docela mě láka příchuť "Cookies" u této značky, jaké jsou prosím vyhlídky na její naskladnění ? předem děkuji za odpověď

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, pracujeme na naskladnění, pokud to dobře půjde tak ke konci příštího týdne by měl být produkt skladem. Hezký den.