Cellucor COR-Performance Whey

4,7
76 hodnocení

Top

Cenově bezkonkurenční složení s majoritním zastoupením izolátu od prověřené a v zámoří dost vážené značky. Navíc ta dokonalá chuť. (příchuť cookies). Příští nákup potréninkového proteinu je bez váhání.

Přínosná recenze?

Dokonalost!

Naprosto nejlepší čokoládový protein, co jsem kdy měla! Chutná jako horká čokoláda, skvělá rozpustnost, není co vytknout :)

Přínosná recenze?

SKOŘICOVÁ ROLKA LUXUSNĚ VONÍ!

Skořicová rolka – 4 body z 5 ( příjemná jemně skořicová příchuť, lehce cítit prášek, bohužel očekávání bylo příliš velké) – Nenadchne ani neurazí, ale luxusně voní! :D

Přínosná recenze?

paráda

chut i učinky parádní

Přínosná recenze?

nejlepší

Chuťově nejlepší protein, který jsem vyzkoušela. Celkově značku Cellucor hodnotím velmi kladně. Chuť arašídové máslo/marhmallow není zbytečně moc sladká ale moc povedená. Také příchuť čokoláda hodnotím velmi kladně. V jedné dávce je oproti konkurenčním proteinům opravdu velká dávka proteinu.

Přínosná recenze?

super

Jeden z nejlepších proteinů tady u nás. Poměr cena kvalita - značka ideál. Žádné Posko ani jiná evropská úprava.

Přínosná recenze?

Šárka doporučuje protein

Skvělý protein! Vynikající chuť (skořicová rolka). Hned jsem ho vyzkoušela do kaše a jako ochucení naprosto ideální. pro milovníky sladkostí, nebo když jsou chutě na něco nezdravého, je perfektní i jen tak samotný. Rozhodně doporučuju!

Přínosná recenze?

Dnes mi došla jahoda no a hruza chuťově

Přínosná recenze?

Koupil jsem jej po doporučení zaměstnance Aktinu. Musím říct, že to byl parádní protein. Neprášil, stačilo párkrát zatřepat šejkrem a byl rozpuštěný bez hrudek. Příchuť čokoláda byla fakt chutná, jen se mi ke konci už přepila. Určitě ale doporučuji.

Přínosná recenze?

Za mě bezkonkurenčně nejlepší protein v této cenové hladině. Všechny chutě co jsem zkoušel chutnaly naprosto skvěle a těšil jsem se na každý další shake!Rozmíchatelnost je skvělá, protein nepění a je dobře stravitelný. Kdo nepotřebuje isolát a stačí mu 'pouze' 80tka, pak zde určitě neudělá chybu. 10/10!

Přínosná recenze?