České Ghíčko Ghítela BIO

České Ghíčko Ghítela BIO - uživatelské recenze a hodnocení

Ghí

České Ghíčko Ghítela BIO - alternativa oblíbené nugátové pochoutky

Ghí je bezvodý tuk získaný z másla. Vyrábí se pomalým přepouštěním klasického másla ve vodní lázni, čímž se z tuku odstraní voda a další látky včetně mléčných bílkovin. Tradičně se označuje termínem přepuštěné máslo a je typické svou příjemnou vůní a chutí. Díky absenci mléčných bílkovin je ghí vhodné pro jedince s intolerancí laktózy a kaseinu.

Přepuštěné máslo se nepřepaluje (bod přepalování 250 °C oproti máslu 150 °C), není nutné jej chladit a má dlouhou trvanlivost v řádu mnoha měsíců. Bio Ghí je vyráběné v té nejvyšší kvalitě, a to z mléka krav, které jsou chovány v ekologickém zemědělství. Tudíž máslo neobsahuje antibiotika ani hormony, naopak je bohaté na vitaminy a minerální látky.

Ghítela je zdravou pomazánkou v BIO kvalitě bez nevhodných tuků a cukrů. Je vyrobena z bio arašídů nebo lískových ořechů, kakaa, ghí, voňavého medu a vanilky. Pochutnají si na ní jak děti, tak i sportovci - zejména před tréninkem.  Je skvělým zdrojem energie s širokým využitím ve studené i teplé kuchyni.

České Ghíčko Ghítela BIO v bodech:

 • pomazánka z ořechů a přepuštěného másla
 • bezlepkový produkt, nebsahuje laktózu ani kaseiny
 • vhodné pro děti i pro sportovce
 • BIO kvalita, vyrobeno v ČR
Hodnocení celkem
4.4 / 5
22 hodnocení
Doporučuje
91 %
20 z 22 uživatelů

VÝBORNÉ!

Za mňa určite áno, výborná arašidová chuť a to ghi maslo tomu dodáva takú plnú "maslovosť". Krásne sa roztápa na teplej ovsenej.

Přínosná recenze?
 • lískové ořechy
  lískové ořechy
 • arašídy
  arašídy

ZÁVISLOST..

Tak tohle se povedlo. Naprostá dokonalost. Arašídová mě ze začátku trochu zarazila zajimavou chutí ale poté jsem si na ni zvykla a je super. No a ta lískooříšková ta je ještě lepší chutná jako ta nezdravá nuttela. Mohu doporučit.

Přínosná recenze?
 • lískové ořechy
  lískové ořechy

Nová závislost!

Hned jak jsem máslíčko otevřela mě mile překvapila příjemná oříšková vůně a jakmile jsem si nabrala na lžičku a ochutnala nevěřila svým očím a řekla jsem si.. Panebože to chutná prakticky stejně jako Nugeta kterou jsem v dětství milovala! :)

Přínosná recenze?
 • arašídy
  arašídy

nic vyjimecneho

ja radsi ciste orechove, tady v tom jde prilis citit ghi maslo....

Přínosná recenze?

Bozi chut!

Přínosná recenze?