4,3
44 hodnocení

Nová závislost

Tak myslím, že nebudu přehánět, když řeknu, že mám nového favorita mezi másly s kávovou příchutí - a to tuhle dokonalost v příchuti mandle/káva. Miluju čisté ghí, takže se mi moc líbí, že i tady je dost cítit. Jedna lžíce zkrátka nestačí!

1

VÝBORNÉ!

Za mňa určite áno, výborná arašidová chuť a to ghi maslo tomu dodáva takú plnú "maslovosť". Krásne sa roztápa na teplej ovsenej.

1
Zrovna jsem chtěla podat dotaz, jakou má konzistenci, a teď čtu, že se krásně rozpouští na teplé kaši, tak to jsem přesně potřebovala slyšet :))

Dobré

Přiznám se, že pro mé chuťové buňky to není to pravé ořechové. Ale obecně s ghitelou první zkušenost a nejhorší rozhodně není. :)

Zklamání

Hodně jde cítit chuť másla, ghíčko už jedině na restování, ale ve sladké verzi určitě ne :(

DOKONALOST

Ale tp jsem čekala, miluji GHI a tohle je prostě chuťově top strop !!!!

Závislost🥰

Upřímně jsem se bála, protože tohle proste není klasické ořechové máslo Je ale milionkrát lepší, než jsem myslela, že bude 🤩

Skvělá chuť

Moc dobré máslíčko. Pro mě jako milovníka kávy absolutní topka !

Kávové ghí

To máslo je dokonalé, akorát sladké a krásně vyniká chuť kávy

Skvělé produkty

Čistému ghíčku jsem propadla už pár měsíců zpátky.. pak jsem na trzích v Brně narazila na stánek firmy České ghíčko a tam měla možnost ochutnat všechny varianty ghítely. Koupila jsem si celý multipack, který obsahoval všechny 4 příchutě. Všechny jsou skvělé jak složením tak chutí ale nejvíce mě oslovil kešu/kokos. :) Jsem milovník ořechových másel a tohle je zase trošku něco jiného s tím ghíčkem v základu. Za mě super do kaše! Ve skleničce je tuhý, na kaši se krásně rozteče.

Výborné máslíčko

Chuť je úžasná