4,4
41 hodnocení

Nová závislost

Tak myslím, že nebudu přehánět, když řeknu, že mám nového favorita mezi másly s kávovou příchutí - a to tuhle dokonalost v příchuti mandle/káva. Miluju čisté ghí, takže se mi moc líbí, že i tady je dost cítit. Jedna lžíce zkrátka nestačí!

1

VÝBORNÉ!

Za mňa určite áno, výborná arašidová chuť a to ghi maslo tomu dodáva takú plnú "maslovosť". Krásne sa roztápa na teplej ovsenej.

1
Zrovna jsem chtěla podat dotaz, jakou má konzistenci, a teď čtu, že se krásně rozpouští na teplé kaši, tak to jsem přesně potřebovala slyšet :))

DOKONALOST

Ale tp jsem čekala, miluji GHI a tohle je prostě chuťově top strop !!!!

Závislost🥰

Upřímně jsem se bála, protože tohle proste není klasické ořechové máslo Je ale milionkrát lepší, než jsem myslela, že bude 🤩

Skvělá chuť

Moc dobré máslíčko. Pro mě jako milovníka kávy absolutní topka !

Kávové ghí

To máslo je dokonalé, akorát sladké a krásně vyniká chuť kávy

Skvělé produkty

Čistému ghíčku jsem propadla už pár měsíců zpátky.. pak jsem na trzích v Brně narazila na stánek firmy České ghíčko a tam měla možnost ochutnat všechny varianty ghítely. Koupila jsem si celý multipack, který obsahoval všechny 4 příchutě. Všechny jsou skvělé jak složením tak chutí ale nejvíce mě oslovil kešu/kokos. :) Jsem milovník ořechových másel a tohle je zase trošku něco jiného s tím ghíčkem v základu. Za mě super do kaše! Ve skleničce je tuhý, na kaši se krásně rozteče.

Výborné máslíčko

Chuť je úžasná

Naprosto fenomální!

Tak tohle máslo nemá chybu! Naprosto doporučuji všem milovníkům kávových příchutí!!

ZÁVISLOST..

Tak tohle se povedlo. Naprostá dokonalost. Arašídová mě ze začátku trochu zarazila zajimavou chutí ale poté jsem si na ni zvykla a je super. No a ta lískooříšková ta je ještě lepší chutná jako ta nezdravá nuttela. Mohu doporučit. Kávová je opravdu dost cítit káva a hezky voní po vanilce. Jsou i kusy kávy které krásně křupou.