Czech Virus ZMA MAX 100 kapslí + Czech Virus Melatonin 200 tablet

Czech Virus ZMA MAX 100 kapslí + Czech Virus Melatonin 200 tablet

Objednej nyní a doručíme Zítra

Czech Virus ZMA MAX - Top hráč v podpoře regenerace a optimalizace spánku

Czech Virus ZMA MAX je oblíbeným doplňkem stravy pro kohokoliv kdo potřebuje dobře regenerovat. Jeho unikátní formula byla vytvořena na základě vědeckého výzkumu, takže můžeš mít jistotu, že ti poskytne maximální výsledky.

Chceš svaly, které se po cvičení rychle regenerují a kvalitní spánek, který ti poskytne hluboký odpočinek? Máme pro tebe přírodní anabolickou formuli, která přesně tohle dokáže. ZMA je tím nejlepším, co můžeš na trhu najít, protože obsahuje optimální kombinaci zinku a hořčíku, které mají největší účinnost. Aby toho nebylo málo, tato speciální směs je obohacena o vitamin B6, který zvyšuje její účinky.

Czech Virus Melatonin - tělu vlastní látka zodpovědná za spánkovou regulaci

Melatonin je látka tělu vlastní (tzv. spánkový hormon), která se vyskytuje se u řady organismů včetně savců. Jeho hladiny jsou silně závislé na střídání světla a tmy. Hlavní místo jeho tvorby je u člověka v šišince, odkud je uvolňován do krevního oběhu. Melatonin je jedním z nejdůležitějších spánkových regulátorů. Schopnost jeho tvorby se ale s narůstajícím věkem postupně snižuje. To může být považováno za jeden z důvodů zvýšeného výskytu nespavosti ve vyšším věku a u osob se sníženou hladinou melatoninu v krvi.

Suplementace Melatoninem jako doplňkem stravy je opravdu vhodná hlavně pro vytížené lidi, těžce trénující sportovce a osoby, které často cestují. Nejedná se o návykový lék, jde o látku tělu vlastní, která může pomoci s regulací spánku. Na rozdíl od léků na předpis nemá vážné vedlejší účinky pro zdravé jedince a prakticky se jím nelze předávkovat - dávkování ale vždy konzultuj se svým ošetřujícím lékařem, který zná tvůj zdravotní stav a dokáže ti určitě i správnou dávku melatoninu.