Dámské oblečení

Řazení
:
Nejlépe hodnocené

Dámské sportovní oblečení

Kvalita, funkčnost a maximální pohodlí - alfa i omega při výběru (nejen) sportovního oblečení. Při výrobě dbáme v co největší míře na přírodní materiály a také technologii seamless, díky které má oblečení minimum švů, i na minimalizaci odpadu. Z našeho sortimentu si můžeš vybrat:

  • legíny představují must‑have snad každého dámského šatníku. Jsou komfortní a mají univerzální využití - můžeš se na ně spolehnout ať už vyrážíš do fitka, na jógu nebo jen tak do města;
  • šortky přichází na scénu společně s teplými měsíci. Můžeš s nimi vyrazit na túru, kolo nebo jen tak vyběhnout;
  • sportovní podprsenky zajistí, že “vše zůstane na svém místě”, což jakoukoliv fyzickou aktivitu značně zpříjemní. Většinu našich podprsenek můžeš nosit taky jako stylový top;
  • trička a tílka jednoduše doplní celý tvůj outfit. Vyzkoušej např. oversize nebo crop tričko;
  • spodní prádlo se vždy nachází v přímém kontaktu s kůži, a výběr pohodlného kousku je tak naprosto stěžejní. Absolutním hitem se staly naše bezešvá sportovní tanga.

Všechny kousky se vyznačují minimalistickým designem a tlumenými zemitými barvami, díky čemuž si z nich snadno poskládáš vlastní sportovní set na cvičení. Kromě dámského oblečení na cvičení u nás najdeš také volnočasové oblečení - mikinytepláky.