Farma Białka tekuté bílky

Farma Białka tekuté bílky - diskuze k produktu

Vaječné proteiny

Farma Białka tekuté bílky - 100% tekuté bílky

Vaječné bílky jsou populární potravinou fitness nadšenců, kteří těží z jejich přirozené biologické hodnoty. Vaječné bílky od firmy Farma Białka jsou bez dalších přísad a konzervačních látek a lze je přidávat do jakékoliv stravy pro zvýšení její biologické hodnoty. Aminokyselinové spektrum vaječné bílkoviny patří mezi ty nejvyváženější pro člověka, a tudíž z tohoto pohledu nejvhodnější pro lidskou výživu. Proto Světová zdravotnická organizace považuje vaječný protein za tzv. referenční a používá se jako templát pro posouzení kvality proteinů v jiných potravinách.

Díky patentovanému procesu pasterizace mají tekuté bílky dlouhou trvanlivost až 6 měsíců a není je nutné skladovat v lednici. Po otevření je naopak třeba skladování v lednici a spotřebování do 48 hodin. Chutně a snadno připravíte míchaná vejce, omeletu nebo je použijete při pečení. Díky pasterizaci je možné bílky užívat i syrové, například do koktejlů a proteinových šejků.

Farma Białka tekuté bílky v bodech:

  • 100% vaječné bílky
  • ve znovuuzaviratelné lahvi
  • všestranné použití v kuchyni i syrové do šejků
  • pasterizované patentovanou technologií
Hodnocení celkem
4.7 / 5
73 hodnocení
Doporučuje
99 %
72 z 73 uživatelů

Very useful!

Very helpful when you want a massive omelette but not too many yolks ? also very helpful in dessert recipes so you don’t have to waste so many egg yolks ?

Přínosná recenze?

Vajca na hrad

Spotřeba vajec prudce stoupla, zbytek rodiny zoufalý, kuny v okolí mrtvé. Tekuté bílky zachraňují situaci. Děkuji, teď mám dost

Přínosná recenze?

dobrý

spokojenost

Přínosná recenze?

Fajn vychytávka

Doma mi nikdy nesmí chybět. Všude tam, kde potřebujete víc bílkovin, ale zároveň nechcete vyhazovat žloutky: do omelet, míchaných vajíček nebo do nadýchané ovesné kaše. V lednici vydrží a v pohodě z nich vyšleháte tuhý sníh.

Přínosná recenze?

bílky

dobré, ale velké balení,po otevření se musí skoro ihned zpotřebovat

Přínosná recenze?

Když není prostor pro žloutky...

Klasické bílky. Co dodat. Fajn věc, pokud nevyužíváte žloutky. Příznivá cena.

Přínosná recenze?

Nemá co vytknout, prostě bílky :) :D

Přínosná recenze?

Super tekuté bílky

Přínosná recenze?

Moje spása v přípravě i mimo ni!!

Přínosná recenze?

bilky

super nadstaveni

Přínosná recenze?

super

Skvělé, jde z nich vyšlehat i sníh, určitě objednám znovu

Přínosná recenze?

měl sem i lepší

Přínosná recenze?

Bohužel zklamání

Kupovala jsem tyhle bílky hlavně protože hodně peču a používám hodně vajíček. Když jsem ale chtěla z těchto bílku vyšlehat sníh nešlo to. Bylo to pořád tekutý a ani zaboha to sníh neudělalo.. Do míchaných vajíček super, ale já jsem to bohužel potřebovala na jiný účely.:(

Přínosná recenze?