Fitmark termo taška Box Small

Fitmark termo taška Box Small - uživatelské recenze a hodnocení

Tašky, termotašky a batohy

Fitmark Box Small - organizér na potraviny pro každodenní použití

Díky boxu od společnosti Fitmark budete mít pěkně uspořádané jídlo - efektivně, organizovaně a inteligentně. Revoluční organizátor na potraviny, který se hodí do rušného života každého jedince. Lehký přenosný box z pevného balistického nylonu s popruhem můžete přenášet kamkoliv. Box obsahuje dvě vysoce těsnící přepravky a dva chladící gely, které umožňují zachovat potraviny v chladu. Víko má zvenčí kapsu na zip.

Díky Fitmark boxu lépe zorganizujete a budete mít přehled o přísunu jídla během celého dne, ať jste kdekoliv. Tašku vyčistěte vlhkým hadříkem dle potřeby. Pouze ruční mytí. Nepoužívejte žádné čistící prostředky ani bělidla. Udržujte materiál suchý.

Fitmark Box Small v bodech:

  • z odolného materiálu
  • dvě těsnící přepravky
  • boční víko s kapsou
  • perfektně zorganizuje denní přísun potravin
  • materiál: 1000D Polyester
  • rozměry: 12,7 cm x 23,5 cm x 17,8 cm
  • balení obsahuje: 2 vysoce těsnící boxy na jídlo o objemu 1000 ml - (BPA free), 2 kvalitní chladící gely - TSA testováno
  • objem: 5,3 l
Hodnocení celkem
4.8 / 5
5 hodnocení
Doporučuje
100 %
5 z 5 uživatelů
Michaela Šikulová
před 4 lety Publikováno dne 1. 8. 2015
Hodnocení celkem:

Skvělá pomoc při dlouhých směnách v práci. Potraviny a pokrmy udrží chladné během celé 12ti hodinové směny plus cesta :-) Jsem maximálně spokojená. Velikost je ideální pro jednoho ne jeden den- aspoň pro mě ano.Fitmark umí, jsou profíci. Provedení precizní, žádné nitky....každý šev je naprosto dokonale pevný. Zip je skvěle vsazen. Oceňuji přední kapsičku ideální napříbor, kartáček na zuby a dentální nitě.Boxíky na jídlo těsní dokonale. Zatím během intenzivní zátěže a testování 'nelapají' žádné pachy z uvnitř uloženého jídla- což je obrovský benefit oproti jiným krabičkám.Věřím, že větší jedlíci nebo lidé, kteří jsou často na cestách využijí více některou větší variantu, která pojme větší objem, event. i nápoje.Z mě všechny palce nahoru za skvělého...nejlepšího!.... pomocníka i do tropických dní, které letos zažíváme :-)Co se týká ceny....myslím, že naprosto odpovídá kvalitě provedení.

Kristýna Kišelová   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 10. 2. 2017
Hodnocení celkem:

Fitmark Box Small

Taška je krásná, ovšem opravdu malá - max. dvě dózy, které jsou součástí balení.