Detox skladu! Před 2 dny jsme přidali do detoxu nový produkt s 10% slevou  

Fitness Authority Gold Whey Protein Isolate

Fitness Authority Gold Whey Protein Isolate - diskuze k produktu

Nad 70% bílkovin

FA Gold Whey Protein Isolate - čistý proteinový izolát

FA GOLD Whey Protein Isolate je nejlepší směs izolátů syrovátkové bílkoviny. Každá dávka obsahuje 25 g směsi izolátů nejvyšší kvality bez jakýchkoliv nežádoucích látek, jako jsou sacharidy nebo nasycené mastné kyseliny. Přípravek FA Gold® je navíc obohacen endogenními a exogenními aminokyselinami, které mají antikatabolický účinek, zatímco směs trávících enzymů (Aminogen®) napomáhá využití bílkovin lidským tělem. Díky této kombinaci účinných látek máte jistotu, že vaše tréninky nejsou zbytečné a svému tělu stanovíte ty správné podmínky pro růst svalové hmoty.

Aminokyseliny v nejvyšší kvalitě - díky uplatnění procesu křížové filtrace jsme dokázali použít ty nejlepší bílkovinné frakce, abyste mohli dosáhnout co nejvyššího nárůstu svalů i síly v co nejkratším čase. Produkt je vystavěn na patentované formuli Isolac® - izolát syrovátkové bílkoviny, který obsahuje alespoň 90 % bílkovin. Isolac® je registrovaná ochranná známka irské společnosti Carbery Group.

FA Gold Whey Protein Isolate v bodech:

  • směs izolátů syrovátkové bílkoviny (metoda CFM)
  • 1 dávka přípravku dodává 25 g plnohodnotné bílkoviny
  • patentovaná směs trávicích enzymů Aminogen®
  • podporuje regeneraci celého organismu
  • vysoký obsah BCAA, který chrání vaše svaly před katabolismem
  • nízký obsah sacharidů
  • vysoký obsah glutaminu
  • neobsahuje cukry ani nasycené tuky
Celkem dotazů Celkem dotazů
7
11 odpověď
Libuše Boháčková
před 2 lety

Prosím o info k dostupnosti tohoto produktu s příchutí jahoda-banán.Předem děkuji,Boháčková

Marek Pastorek
Marek Pastorek
před 2 lety

Dobrý den, produkt by měl dorazit ve středu v příštím týdnu. Hezký den.

Dan
před 5 lety

Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat, jestli je tento produkt vhodný při tzv. ketogenní dietě. Ve výsledku by jsem tento nápoj pil až 4x denně. Je to možné? Děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek dne.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Ano, možné to je. Syrovátkový izolát považuji za nejvhodnější variantu v CKD, můžete doplňovat i hydrolyzátem izolátu (ideálně jím obalit trénink) ale většinu bílkovin bych doporučil přijímat právě z klasického izolátu.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Jenom doplním lehkou skepsi k nutričním hodnotám tohoto proteinu, jelikož cena je velmi nízká, i když je marže zcela minimální, za poctivý izolát považuji SizeAndSymmetry WPI, Scitec Isolate, Isoflex, Iso-Tropic a Micro Whey.

Wiky
před 5 lety

Dobrý den, poradite mi prosím, jak pit tento koktejl aby fungoval jako dieta a ne pro narust objemu. Diky

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Dobrý den, to záleží na mnoha faktorech. V první řadě stačí, abyste nebyl/a v příliš vysokém energetickém přebytku (denní příjem energie). Syrovátkový protein je velmi zdravá potravina s nespočtem benefitů a jedním z nich je i pomoc při spalování tuků. V dietě se obecně doporučuje jíst více bílkovin jak mimo dietu. Pokud jste žena, rozhodně se nárůstu svalové hmoty nebojte, jde to velmi pomalu a objem svalů, který můžete nabýt je značně omezený Vašimi biologickými předpoklady. Doporučuji tedy držet vyváženou stravu, protein využívejte jako doplněk pro naplnění denního příjmu kvalitních bílkovin a k tomu samozřejmě ideálně provozujte pravidelně aerobní aktivity.

Jan Jonáš
před 5 lety

Dobrý den, prosím o info odkud produkt pochází, kde ho vyrábí?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Sídlo firmy je v Gdansku - Polsko. Surovina v proteinech by měla být z Irska.

Jan Jonáš
před 5 lety

"by měla být" mě moc neutvrzuje v tom abych si koupil tenhle protein :-D

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Já vám to nemám jak zaručit. Jistoty v tomto segmentu jsou Smartlabs, Cellucor, dobré je i PHP, všechny jsem testovali, všechny vyšly velmi dobře.

Biedrys
před 6 lety

Dobrý den, mám zájem o nějaký lepší protein v poměru cena/nutriční hodnoty a váhám mezi FA GOLD WHEY PROTEIN ISOLATE nebo AMIX MONSTER BEEF 90%. Po čtení různých diskuzí a článků jsem toho nezjistil moc o účinnosti proteinu FA GOLD PROTEIN... ani o chuti tohoto proteinu. Zajímalo by mě jak chutná a zda se jedná o kvalitní protein. Narozdíl od něj jsem se dozvěděl, že s proteinem od AMIX, konkrétně MONSTER BEEF 90% jsou pochyby o tom zda jde opravdu o hovězí bílkovinu a uživatelé tohoto proteinu si stěžují na jeho chuť. Jestli někdo má zkušenost s FA GOLD WHEY... prosím o nějaké info. Díky, ahoj.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Z těchto dvou bych preferoval tento protein. Syrovátková bílkovina má lepší aminokyselinové spektrum.

Biedrys
před 6 lety

Děkuji za info :)

Anonymní uživatel
před 6 lety

Dobrý den mám zájem o tento protein FA GOLD WHEY PROTEIN ISOLATE a o spalovač tuku TREC CLENBUREXIN je to podle vás dobrá kombinace? jestli znáte ještě lepší protein nebo spalovač tuku za přibližně takovouto částku tak prosím napište... Děkuji za odpověď :)

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Mikrofiltrovaný izolát syrovátkové bílkoviny v kombinaci s dobře složeným termogenním spalovačem tuku může být za jistých okolností (strava/intenzivní, nejlépe HIIT trénink) velmi účinná kombinace k hubnutí.

Marek
před 6 lety

Dobrý den, objednal jsem si tento protein a na štítku je napsáno že se má dávkovat před spaním a nedávkovat před tréningem ani po tréningu... ale vy tu máte napsané, že se má dávkovat ráno a po tréningu. Jaké dávkování je tedy správně?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 6 lety

Doporučuji se držet dávkování, které doporučujeme na e-shopu. Hlavní je naplnit Váš denní příjem bílkovin závisející hlavně na Vaší hmotnosti a míře aerobního vytížení.