Fitness Authority So Good Protein Pancakes

Fitness Authority So Good Protein Pancakes - diskuze k produktu

Proteinové palačinky, těsta a sypké směsi

FA So Good Protein Pancakes - proteinové palačinky vynikající chuti a vysoké výživové hodnoty

SO GOOD PROTEIN PANCAKES jsou proteinové palačinky, které mají základ v ovesných vločkách, ovesné mouce, syrovátkovém proteinu, vejcích a dalších živinách ve formě lyofilizovaného ovoce.

Ovesné vločky z ovsa jsou velmi výživné a zdravé. Obsahují velmi hodnotné sacharidy, rostlinné bílkoviny, mastné kyseliny, stejně jako vitaminy B1, B6, E, zinek, železo a vápník. Ve srovnání s ostatními obilovinami vločky obsahují velmi nerozpustné vlákniny, která účinně snižuje množství špatného cholesterolu LDL a současně čistí oběhový systém od usazenin cholesterolu. Obsah vlákniny v ovsu je průměrně cca 30 %. Vysoce pozitivní vliv ovesné vlákniny na lidské zdraví souvisí s obsahem jeho zvláštní složky – beta-glukanem, který je nerozpustný ve vodě.

SO GOOD PROTEIN PANCAKES jsou rovněž obohaceny o dostatečné množství hodnotných zdrojů bílkovin získaných ze syrovátkového proteinového koncentrátu a vajec. Obsahují také lyofilizované kousky ovoce, které jsou přírodním zdrojem živin a vitamínů, minerálů a antioxidantů. Antioxidanty jsou přírodní biologicky aktivní látky, které pomáhají tělu zachytit a neutralizovat škodlivé účinky volných radikálů.

FA So Good Protein Pancakes v bodech:

  • proteinové palačinky od Fitness Authority
  • vynikající chuť a vysoká výživová hodnota
  • rychlá a zdravá alternativa k běžným jídlům
  • velmi snadná příprava
Hodnocení celkem
4.2 / 5
6 hodnocení
Doporučuje
100 %
6 z 6 uživatelů
  • banán/cottage cheese
    banán/cottage cheese

Výborné

Překvapilo mě, jak jednoduše se z toho dělají palačinky, super!

Přínosná recenze?
  • jahoda
    jahoda

Chutově výborné

Chutově si nemůžu stěžovat, jsou opravdu výborné a dost sladké (což mě osobně ale teda vůbec nevadí, beru to spíš jako plus). Ale je potřeba je smažit na větším množství oleje, aby se netrhaly. Poměr směs:voda musíte tak nějak odhadnout sami, pokud to uděláte podle návodu, budou se strašně trhat.

Přínosná recenze?

Myslím že výborná snídaně a hlavně rychlá připrava, chuť dobrá, ikdyž jsem měl objednány lívance bez chuti (naturální) a přišli banánové, ale i tak jsou chuťově velmi dobré, ale docela i suché teda no. :-))

Přínosná recenze?