Fitness Authority Xtreme BCAA 5000

Fitness Authority Xtreme BCAA 5000 - diskuze k produktu

BCAA

FA Xtreme BCAA 5000 - antikatabolický přípravek dodávající organismu větvené aminokyseliny BCAA

Xtreme BCAA 5000 je antikatabolický přípravek dodávající organismu větvené aminokyseliny BCAA: L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin. Přípravek obsahuje volné formy těchto aminokyselin, které jsou tak podávány v dokonale vstřebatelné formě. Intenzivní silový trénink ve spojení s nízkokalorickou dietou může často způsobit ztrátu svalové hmoty. Suplementace větvenými aminokyselinami podporuje ochranu svalů před nepříznivým vlivem katabolismu.

BCAA ruznými způsoby násobí účinek působení inzulinu, čímž napomáhá syntéze bílkovin. Podpora tvorby inzulinu má za cíl regulovat hladinu cukru v krvi, aby ho mohly svalové buňky využít jako zdroj energie. Díky tomu svaly přijímají aminokyseliny. Lecin, isoleucin a valin jsou považované za nezbytné aminokyseliny, protože je lidské tělo není schopno vyprodukovat. Proto je důležité je doplňovat s potravou, nebo v podobě dietních suplementů. Sportovci tyto aminokyseliny potřebují, na rozdíl od běžné populace. Množství studií prokázalo, že suplementace BCAA může zvyšovat výdrž a zlepšovat výkon při silovém tréninku. Xtreme BCAA 5000 je přípravek obsahující účinně vstřebatelné formy tří aminokyselin, které chrání svaly před katabolismem a pomáhají při tréninku.

FA Xtreme BCAA 5000 v bodech:

 • aminokyseliny (BCAA) ve vzájemném poměru 2:1:1
 • špičková kvalita rozvětvených aminokyselin
 • optimální dávka BCAA - 5 gramů e
 • 2500 mg L-Leucinu v každé dávce
 • pomáhá stimulovat anabolismus
 • irychluje regeneraci buněk
Hodnocení celkem
4.1 / 5
39 hodnocení
Doporučuje
92 %
36 z 39 uživatelů
 • energy drink
  energy drink

Nevhodná příchuť

Pokud se rozhodujete nad příchutí rozhodně se vyhněte energy :/

Přínosná recenze?
 • energy drink
  energy drink
 • ananas
  ananas
 • kiwi
  kiwi

No,Bccáčka no :)

Příchutě teda docela šílený co se týče kiwi a energy drink. Rozpustnost nic moc třeba oproti Synergy, ale dělají co mají u mě osobně až třeba při 20-30g na tréning. Celkově za ty peníze mohu doporučit. Poslednš jsem k nim dostal triko od FA, je moc pěkné a kvalitní :)

Přínosná recenze?
 • pomeranč
  pomeranč

Příště sáhnu po jiném

Dobrý poměr cena/výkon, účinnost ok, chuť bohužel velice hořká a směs ve sklenici s vodou téměř nerozpustná (v šejkru celkem ok)

Přínosná recenze?
 • pomeranč
  pomeranč

Chuť

Výborná chuť!

Přínosná recenze?
 • malina
  malina

BCAA

Kupoval jsem ve slevě ještě se shakerem, dostal jsem na tyto BCAA doporučení a myslím si že je to taková zlatá střední cesta, rozhodně bych si je koupil znovu a příchuť malina je dobrá :) 2 odměrky na 0,5L vody a hurá na trénink, není to přeslazené a ani umělé :)

Přínosná recenze?

Dotaz k bcaa

Máte napsané ve složení u leucinu 5000mg v 5g... nemá tam být náhodou jen 2 500mg?

Přínosná recenze?

Vlastním příchuť citron.Poměr cena/množství/kvalita je opravdu super.Jediné za co srážím bod je odporná chuť a to že se velmi těžce rozpouštějí, musím to vzít mixerem ve vodě aby mi neplavaly na povrchu.Každopádně účel splňují a za ty peníze je to jedna z lepších koupí, i když příště sáhnu po něčem jiném nebo po těch bez příchuti.

Přínosná recenze?

Skvela chut (pomeranc) a v shakeru je rozpustnost ok, cili za me opravdu spokojenost..navic za tu cenu..snad muzeme verit, ze cistota produktu je ok!

Přínosná recenze?

Chuť pomeranč je dobrá, ale to je tak max všechno. Nejde to pořádně rozmíchat ani v šejkru. Na hladině zůstávají krystaly. Nechápu co to může být. Cena a poměr odpovídá... Myslím si, že ty BCAA v tom ani nejsou. Výsledek jsem taky nějak necítil.

Přínosná recenze?

Jedním slovem SUPER! Cena, kvalita 10/10, rozpustnost 9/10 - je třeba promíchávat trochu déle. Absolutně TOP je příchuť pomeranč - daleko lepší chuťově, množství/cena i obsahem BCAA v jedné odměrce.

Přínosná recenze?

Kvalita,množstvi bomba,ale jak to mam rozmichat plave mi to po hladině hehe

Přínosná recenze?

Docela mě štve, že tu srážíte hodnocení na základě chuti. Asi nechápete, že tohle jsou čistý BCAA bez příchuťe a nejsou ředěný nějakým hnusem. A čistý BCAA jsou hold hnusný. Ale poměr cena/hmotnost jsou nepřekonatelný. V běžných produktech dostanete tak max 200g BCAA za tuhle cenu.

Přínosná recenze?

Supr, až na chuť k zeblití :D

Přínosná recenze?

Supr cena na množství BCAA, jsou bez přícutě a není to tak nejhorší. Jsou to čisté BCAA není to kaviár, půjdu do nich znovu. Akorát může být klidně větší balení za slušnou cenu.

Přínosná recenze?

Učel mozna splnuji ale kvuli hořké chuti která je na zeblití si je už nikdy nekoupim:)

Přínosná recenze?