Fitness Authority Xtreme Creatine

Fitness Authority Xtreme Creatine - diskuze k produktu

Kreatin monohydrát

FA Xtreme Creatine - mikronizovaný kreatin monohydrát

Mikronizovaný kreatin monohydrát není bezdůvodně brán za jeden z nejlepších doplňků stravy pro sportovce. Lidský organismus přirozeně vytváří kreatin ze tří aminokyselin – argininu, glycinu a methioninu. Výsledná forma se přeměňuje na fosfokreatin, který využívá mozek, srdce a příčně pruhovaná svalovina. Kreatin podporuje růst svalové hmoty, regeneraci, dodává energii, a co je nejdůležitější, je bezpečný. Mikronizovaná forma se vyznačuje vysokou čistotou, je lépe vstřebatelná organismem díky své velikosti a nezpůsobuje žaludeční potíže, které se můžou běžně vyskytnout běhěm užívání klasického monohydrátu. Xtreme Creatine vysokou kvalitou i všestranností. Na rozdíl od jiných kreatinových přípravků dostupných na trhu je Xtreme Creatin dobře rozpustný a vstřebatelný.

FA Xtreme Creatine v bodech:

  • zvyšuje výdrž a sílu, dodává energii
  • podporuje růst svalové hmoty
  • stimuluje syntézu bílkovin
  • podporuje potréninkovou regeneraci
  • nezpůsobuje disfunkce žaludku
  • čistá forma kreatinu, bez zbytečných přídavků
  • efektivnější než běžný monohydrát
  • skvěle rozpustný
Celkem dotazů
7
8 odpověď
Dobrý den... chci se zeptat jestli se vám nezdá dávkování (3 tablety před tréninkem) trochu málo .. a jestli není lepší dát si i po tréninku. Nějak se mi to dávkování nezdá. Předem díky za odpověď
Dobrý den, rozhodně doporučuji creatin dávkovat i po tréninku a to v závislosti na tělesné hmotnosti 3-5g creatinu. Hezký den.
Dobrý den ,chtěl bych se zeptat jestli je tento produkt vhodný i pro začátečníky.
Ano je.
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se tento kreatin může brát zaráz s Aminostar UltraDiet Shake. Děkuji.
Dobrý den, ano lze.
Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli můžu brát tento kreatin před tréninkem a současně použít grenade thermo detonator ? Nebude to mít na něco vliv? Nebo mám dobrat spalovač grenade a pak až nasadit kreatin ? děkuji.
Dobrý den, lepšího efektu dosáhnete při dobrání Grenade a až následném zažazení kreatinu
Zdravím, chtěl bych se Vás prosím zeptat - přibližně před rokem jsem si u vás zakoupil tento kreatin, kvůli zdravotním problémům jsem přestal cvičit, je nyní možné dobrat tento přibližně rok otevřený kreatin (exp je 2015)? nechci totiž vyhodit téměř 3/4 pixly:) za Váš názor děkuji :)
Neměl by být problém v dobrání otevřeného balení, pakliže kreatin nijak nezapáchá a nebude Vám dělat žaludeční problémy.
Dobrý den kolik vody se má dát na 5g kreatinu ? předem děkuji
Dejte si vody tolik, kolik potřebujete k zapití či rozmíchání, 200ml by mělo bez problému stačit.
Zdravím, chtěl bych se prosím zeptat - v nutričních informacích máte uvedeno, že jedna dávka = 5g (1 odměrka), avšak v doporučeném dávkování máte uvedené množství jedné dávky 30g.. zřejmě reálu bude odpovídat jedné denní dávce 5g = 1 odměrka, ale raději se zeptám:) dky moc:)
Je to 5g jak říkáte, děkujeme za upozornění.
Našel jsem doporučené dávkování: prvních 7 dní 3x5g (ráno na lačno, po treninku, před spaním), pak 21 dní 1x5g (před spaním). Poté stejný počet dní pauza ...