Fitness Authority Xtreme Mass Effect

Fitness Authority Xtreme Mass Effect - diskuze k produktu

Hard-gainery (s vyšším podílem sacharidů)

FA Xtreme Mass Effect - komplexní gainer s přidaným kreatinem

XTREME MASS EFFECT je perfektní vysoce účinný sacharidovo-proteinový koncentrát budující svalovou hmotu téměř na počkání. Je speciálně navržen pro lidi, kteří mají problémy s vytvářením svalové hmoty, a ty, kteří jen chtějí nabrat váhu. XTREME Mass Effect také obsahuje glutamin a rozvětvené aminokyseliny BCAA, přirozeně obsažené v syrovátkovém proteinu, které pomáhají budovat kvalitní svalovou hmotu, krok za krokem. XTREME Mass Effect obsahuje instantní syrovátkové bílkoviny, zajišťující maximální fyziologickou dostupnost a účinné vstřebávání, což znamená, že kalorie jsou dodávány z mnohem čistějších přírodních zdrojů a dochází díky tomu k maximální syntéze bílkovin bez problémů s trávením.

XTREME Mass Effect je gainer, který byl navržen tak aby zajistil stimulovaný růst svalové hmoty na základě operativního směrování bílkovin a sacharidů přímo do svalové struktury ke zpevnění hmoty a urychlení růstu v první potréninkové fázi regenerace. Obsahuje speciální směs sacharidů z konkrétního bezpečného zdroje. Proč? Nabízí totiž jak krátké, tak dlouhé vázané řetězce molekul sacharidů. Krátké řetězce jsou absorbovány okamžitě a dlouhé pomaleji, přičemž nabízejí stálý přísun těchto čistých sacharidů ke svalům v obou fázích anabolické regenerace. Po této fázi přichází vlna proteinů a ta už má konstitutivní účinky na vaše svaly během druhé fáze, tedy fáze růstu.

FA Xtreme Mass Effect v bodech:

  • sacharidovo-proteinový koncentrát
  • napomáhá vytvářet svalovou hmotu
  • obsah glutaminu a aminokyselin BCAA
  • instantní syrovátkové bílkoviny
Celkem dotazů
5
4 odpověď
Dobry den a co je lepsi pro tvorbu svalove hmoty? Mutant Mass nebo tento extreme mass effect? Dekuji
Za mě raději Mutant Mass.
Zdravím, není to strašně moc 3 odměrky? Protože 3 odměrky jsou skoro polovina 700ml shakeru aspoň u mě. Děkuji
Dávkování můžete bez obav rozdělit do více šejků během dne. Tzn. na jeden třeba 1 - 2 odměrky, pak se Vám to bude míchat lépe, celkový příjem živin byste měl gainerem během dne naplnit, resp. k tomu by měl sloužit - ke zvýšení denního příjmu makroživin tak, abyste nebyl v energetickém deficitu.
jahoda/banan skvělá barva a výborná chuť.
Chtěl bych se zeptat, jak by se to kombinovalo s klasický sachariďákem.
Zkuste prosím přesněji definovat váš pojem "klasický sachariďák".
prosim vas muze me ten cholesterol ohrozit nejak pri delsim uzivanim produktu?
Mass Effect obsahuje tak malé množství cholesterolu, že nějaké ohrožení i z velmi dlouhodobého hlediska můžete prakticky vyloučit.