Fitness Authority Xtreme Mass Effect

Fitness Authority Xtreme Mass Effect - uživatelské recenze a hodnocení

Hard-gainery (s vyšším podílem sacharidů)

FA Xtreme Mass Effect - komplexní gainer s přidaným kreatinem

XTREME MASS EFFECT je perfektní vysoce účinný sacharidovo-proteinový koncentrát budující svalovou hmotu téměř na počkání. Je speciálně navržen pro lidi, kteří mají problémy s vytvářením svalové hmoty, a ty, kteří jen chtějí nabrat váhu. XTREME Mass Effect také obsahuje glutamin a rozvětvené aminokyseliny BCAA, přirozeně obsažené v syrovátkovém proteinu, které pomáhají budovat kvalitní svalovou hmotu, krok za krokem. XTREME Mass Effect obsahuje instantní syrovátkové bílkoviny, zajišťující maximální fyziologickou dostupnost a účinné vstřebávání, což znamená, že kalorie jsou dodávány z mnohem čistějších přírodních zdrojů a dochází díky tomu k maximální syntéze bílkovin bez problémů s trávením.

XTREME Mass Effect je gainer, který byl navržen tak aby zajistil stimulovaný růst svalové hmoty na základě operativního směrování bílkovin a sacharidů přímo do svalové struktury ke zpevnění hmoty a urychlení růstu v první potréninkové fázi regenerace. Obsahuje speciální směs sacharidů z konkrétního bezpečného zdroje. Proč? Nabízí totiž jak krátké, tak dlouhé vázané řetězce molekul sacharidů. Krátké řetězce jsou absorbovány okamžitě a dlouhé pomaleji, přičemž nabízejí stálý přísun těchto čistých sacharidů ke svalům v obou fázích anabolické regenerace. Po této fázi přichází vlna proteinů a ta už má konstitutivní účinky na vaše svaly během druhé fáze, tedy fáze růstu.

FA Xtreme Mass Effect v bodech:

  • sacharidovo-proteinový koncentrát
  • napomáhá vytvářet svalovou hmotu
  • obsah glutaminu a aminokyselin BCAA
  • instantní syrovátkové bílkoviny
Hodnocení celkem
3.2 / 5
3 hodnocení
Doporučuje
67 %
2 z 3 uživatelů

Nejhorší ze všech Gainerů co jsem kdy měl. Dávám menší množství než udává výrobce, i přesto strašně pění a je mi po něm těžko ještě 2 hodiny po vypití. Hořké zklamání :/

Přínosná recenze?

měl jsem vzorek čokolády, konzistence i chuť byla jako horká čokoláda ve studeném provedení!!! PARÁDA !!!

Přínosná recenze?