Fitness Authority Xtreme Napalm Igniter Shot

4,2
154 hodnocení

top – chuť hnusná ale je to top nakopávač

4

Nic to nedela – Svedi me to ve ksichtu,zadne jine učinky nepozoruju.

3

Bomba – Zvláště na silový,a ne moc fyzicky-kondičně zátěžový trening.

1

Už nikdy – Za mě nic moc, začalo mi mravenčit celé tělo a to mi snižovalo koncentraci při cvičení. Byl to velmi nepříjemný pocit. Že by mi to nějak přidalo k výkonu také nemohu říct.

1

Prostě bomba:-) – Je to mazec! Jedna ampulka a můžete trávit ve fitku půl dne:) Źádné nepříjemné pocity (mravenčení atd.) se nedostavilo;) Ale asi nepoužívat pravidelně, nebo se ve fitku zničíte:-D Chuť prostě chemická, ale nikdo snad neočekává šampaňské, ne?

1

11/10 lepší než C4 :)

1

Super nakopávač. Doporučuji.

1

Napalm je má oblíbená předtréninkovka – Dokáže skvěle nakopnout. Jen nechápu proč změnili dávkování a jedna lahvička je na 4 dávky? Tomu úplně nerozumím. Lepší byla 1 lahvička = 1-2 dávky

Top – Nakopavac top, po 20 lahvickach sem si teda vsiml ze to ma 800mg kofeinu na lahvicku😂 daval sem vzdycky celej a slape to perfektne, treninky pres 2h a porad je tam sila i na konci, ovsem pro slabsi povahy neprekracovat pulku😃 take se na 1 lahvicce na trenink dobre odvodnite😂

Skvele dodani energie – Stacila pulka shotu na cca 2 h cviceni, po celou dobu konstantni energie a soustredeni do cviceni. Doporucuju vyzkouset. Bez mravenceni😉 Chut u nakopavacu nema smysl hodnotit.