4
91 hodnocení

Kritizovat svědění u předtréninkovky je s trochou nadsázky jako kritizovat obsah proteinu v proteiňáku. Tudíž nesmysl. Svědění pokožky způsobuje především Beta-alanin, což je jedna ze základních složek, kterou zahrnuje 'péče o svalovinu'. Napalm kvalitně nakopne, tréninky po něm jsou výborný, obsahově je taky kvalitní. Jako malé mínus bych udal, že jsem po něm byl ze začátku po zbytek dne vyšťavenej až moc, ale tělo si zvykne. A přišlo mi, že poměrně brzy si žádá zvýšení základní dávky(cca za 14 dní), což se ale dá ošetřit cyklováním s jinou pre-contest.

Přínosná recenze?

Cena / Výkon

Za ty peníze vcelku dobrý nakopávač, který vám dlouho vydrží. Není to topovka, ale složení je dobré a dobře funguje dohromady. Pumpa ujde, nakopnutí taky celkem dobré. Takže pokud nemáte pocit, že "čím dražší nakopávač, tím musí být lepší", tak pak mohu doporučit.

Přínosná recenze?

Super predtréningovka

Vyskúšal som už hodne predtréningoviek, no táto rozhodne za tú cenu stojí za to. Síce po čase si telo navykne, ale zvýšim dávku a fičím ďalej s efektom nabudenosti.

Přínosná recenze?

Lepší průměr

Napalm celkem funguje. Po dlouhodobém a pravidelném užívání sice účinky mírně pominou, ale rozhodně se s ním víc zapotíte a trénink je přece jen trochu lepší :)

Přínosná recenze?

Lidi, co to kupuji, by si meli precist neco o obsazenych latkach. Jsou to zakladni veci, treba to, ze beta-alanin zpusobuje svedeni kuze. Davka je tam opravdu velka. Za tu cenu je to slozeni dobre, k lepsimu treninku to urcite pomuze.

Přínosná recenze?

Hlavní složkou je jen kofein a Beta Alanin

Za ty peníze ujde, ale nedají se čekat zázraky, když jedna dávka vyjde na cca 10kč. (dávka = 10g, doporučovaných 5 g je úplné nic). Dávka Beta Alaninu je zde tak akorát (4g), ale na mě je v dávce až moc kofeinu (400mg) a 1,5g Citrulin malátu je celkem směšné, když je účinná dávka zhruba od 5 gramů.

Přínosná recenze?

Nekupuji naposled :)

Ze začátku dobrý po nějaké chvilce se mě zdálo že mě to nic nedělá tak jsem zvýšil jsem dávku občas jsem nemohl usnout ale jinak paráda za mě dobrý :) Chuť nic moc ale dá se zvyknout .

Přínosná recenze?

Nakopne

Kdo chodi cvicit po praci, urcite toto oceni. Mozna bych zvolil jinou prichut, rozhodne se zapotite

Přínosná recenze?

Nic moc

Fungoval asi týden a pak už nic

Přínosná recenze?

Cena / Výkon

Určitě touhle koupí nic nezkazíte

Přínosná recenze?