Fitness Authority Xtreme Napalm Vitargo

Fitness Authority Xtreme Napalm Vitargo - uživatelské recenze a hodnocení

Před-tréninkové přípravky

FA Xtreme Napalm Vitargo™ - aktuální verze populárního "pre-workoutu"

Xtreme Napalm ® loaded with Vitargo z řady Xtreme je předtréninkový stimulant nové generace navržený za účelem vyvolání silného stimulačního efektu fungujícího na principu „svalové pumpy” během vysoce náročných tréninkových seancí. Každá z fyziologicky aktivních složek byla vybrána tak, aby vyvolala co nejefektivnější dopad na Vaší muskulaturu. Na rozdíl od klasických předtréninkových doplňků, složkové komplexy obsažené v Napalm Vitargo opravdu fungují, což přímo dokládají výsledky kulturistů - radikální zesílení a prudký nárůst svalové hmoty. Xtreme Power & Focus Complex společně s vitamínovým komplexem skupiny B zaručuje maximální soustředěnost, minimální svalovou únavu a schopnost vydržet i tréninkové ,,maratóny“. Tato směs dodá i těm nejtěžším tréninkům nádech procházky růžovým sadem a pomůže úplně zužitkovat rezervní energii bez jakékoli újmy.

Xtreme Napalm loaded with Vitargo dodává nejdůležitější antioxidanty a minerální látky. Optimální dávky antioxidantů „odklízí” volné radikály vznikající při cvičení a tím zabraňují mikropoškození vznikající během tvrdých tréninků; snižují tempo nežádoucích katabolických procesů, ke kterým dochází ve svalových tkáních. Navíc obsahuje směs Delivery&Electrolite Complex s klíčovými elektrolyty, které způsobují optimální hydrataci organismu a acidobazickou rovnováhu svalové tkáně, díky čemuž máte jistotu, že všechny metabolické procesy probíhají kvalitně s odpovídající rychlostí.

FA Xtreme Napal loaded with Vitargo v bodech:

 • silný předtréninkový stimulant
 • skvěle připraví tělo na extrémně namáhavý trénink
 • zlepšuje koncentraci
 • výrazně zvyšuje vytvářenou energetickou hladinu
 • bez přídavku cukrů
Hodnocení celkem
2.5 / 5
14 hodnocení
Doporučuje
57 %
8 z 14 uživatelů
Pavel Šerfözö   Ověřený nákup
před 4 lety Publikováno dne 25. 9. 2015
před rokem Poslední aktualizace 6. 6. 2018
Hodnocení celkem:
 • pomeranč
  pomeranč

Spokojenost

Petr Ševčík
Petr Ševčík   Ověřený nákup
před 7 měsíci Publikováno dne 1. 12. 2018
Hodnocení celkem:
 • pomeranč
  pomeranč

Nezaznamenal jsem žádný účinek krom brnění uší což nechápu proč

Karel Jonáš
před 3 lety Publikováno dne 14. 1. 2016
Hodnocení celkem:

Vyhozené peníze..

Normálně to nedělám abych psal recenzi ať si každý udělá na daný produkt názor sám. Nicméně a ačkoliv mám produkty od FA vcelku rád toto bylo naprosté zklamání! A rozhodně nedoporučuji pakliže nechcete aby vám bylo špatně!! A koukám ,že se shoduji s více lidmi s takovou zkušeností..A to nemluvím o prakticky nulové funkčnosti až se stydím, že jsem si nejdříve nepřečetl složení a spíše se nechal zlákat slušnou cenou jelikož mizivé množství Citrulinu napovídá o ledasčem...Vyzkoušel jsem už mnoho NO doplňků a toto rozhodně nemůžu doporučit naopak raději se tomuto produktu vyhněte..

Samir Al Sharua
před 3 lety Publikováno dne 4. 1. 2016
Hodnocení celkem:

odpad

Prvních 10 minut to šlo. Potom nastoupil a celý trénink na nic. Energii nedodal. Udělalo se mi zle. Jediný ''nakopavač'' u kterého jsem měl takovou reakci. Rozhodně nedoporučuji.

David Sadílek
před 3 lety Publikováno dne 4. 1. 2016
Hodnocení celkem:

Nekupovat

Nejhorší "nakopávač", který jsem kdy měl.. Při trénink mi bylo zle, energie žádná.

vojta farsky
před 7 lety Publikováno dne 11. 12. 2012
Hodnocení celkem:

při tréninku žádná změna, pouze o trochu lepší koncentrace, nedoporučuji!!!