Fitness Coffee Fully Active Antioxidant Blend

Fitness Coffee Fully Active Antioxidant Blend - diskuze k produktu

Káva

Fitness Coffee Fully Active Antioxidant Blend - specifická italská Fitness káva, která napomáhá spalování tuků

Při pití běžné kávy v italské kavárně vznikl nápad vytvořit nový produkt kávy, který na trhu chybí. Autoři Fitness kávy chtěli vytvořit nový druh kávy, jenž by kombinoval kvalitní typickou chuť italské kávy a zároveň prospěšné účinky na lidský organismus. Tak po několika letech výzkumu doktora farmacie z Boloňské univerzity vznikl v roce 2007 prémiový produkt, káva FITNESS COFFEE®.

Káva FITNESS COFFEE® má patentovanou recepturu 100% přírodní kávy, bohatou na antioxidanty s účinky zrychlujícími metabolismus, dodávajícími energii a podporujícími redukci váhy. Jedná se o zcela přírodní produkt určený k ozdravení organismu bez jakékoliv nutnosti upustit od vášně posedět u šálku dobré kávy. S obsahem více než 16 nejzdravějších a nejprospěšnějších bylin je káva FITNESS COFFEE® navržena tak, aby tělo bylo obohaceno o silné antioxidanty. Nemusíte se proto vzdát svého šálku lahodné kávy, aniž by vaše tělo dostalo to, co potřebuje.

Tím, že vyměníte svou běžnou kávu za kávu FITNESS COFFEE® budete mít možnost získat výhody extra antioxidačních doplňků a nadále možnost pít kávu, která vám pomůže k celkové vitalitě, dodá energii, pomůže s žaludečními problémy a očistí organismus od škodlivých látek.

Fitness Coffee Fully Active Antioxidant Blend v bodech:

  • kvalitní italská káva s přídavkem 16 prospěšných bylin
  • s nižším obsahem kofeinu v porovnání s běžnou kávou
  • bez umělých přísad (barviv, aromat, konzervantů, apod.)
Celkem dotazů Celkem dotazů
3
3 odpověď
Přihlášení 109,- a bez přihlášení 79?? Asi bude nutno opravit, než si jí objednám:)
Dobry den, opraveno. Dekujeme za upozorneni
Zdravím, v kávě se nevyznám proto možná moje otázka bude znít divně. Jedná se ale o rozpustnou nebo normální kávu? Díky za odpověď
Jedná se o normální kávu, nikoliv rozpustnou. Rozpustná káva jednoduše není káva :-), tahle je opravdu kvalitní aromatická, velmi silná jak chutí, tak složením. Celkově se jedná o opravdu oblíbený výrobek, který kupodivu dává rozumný smysl a obsahuje slušné obsahy účinných látek.
dobrý den, asi k tomu není vhodný užívat clen burexin co??
Díky stimulačním látkám není. Ke kávě můžete doplnit HCA pro snížení chuti k jídlu a guggulsterony pro celkovou podporu spalování tuků.