4,1
54 hodnocení

povedené sladidlo

chutné příchutě, ne tak intenzivní jako konkurenční candysplash od Frankys Bakery. Řekl bych však, že chutově srovnatelné, možná některé příchutě dokonce lepší (např. butterkeks chutnají skvěle, jako BeBe). Navíc za srovnatelnou cenu je jich o 20ml lepší.

3

Doporuciji

1

Málo sladí

Vůně je téměř neodolatelná, ale chtěli by to, aby byla sladkovodní vyšší...

Nevýrazné

Používám už několik let Flavdrops od Myprotein a nedám na ně dopustit, ale občas mi to nedá a zkusím konkurenci. Tyhle kapky sice hezky voní, nechutnají vůbec uměle, ale bohužel je v kaši ani v kávě skoro necítím. Sladivost taky nic moc. Ve srovnání s MP je jich potřeba mnohem větší množství aby byla cítit chuť, která je i ve větším množství nevýrazná. Za mě ne.

Naprosto se vyrovná konkurenci

Velmi mile mě překvapil ... do kaše, pečení, jogurtu bez chemického ocasku

Kokos

Příchuť kokos v pohodě. Nebyly špatné, ale asi raději zůstanu u kapek od Frankys Bakery, chuťově mi vyhovují více.

Nic moc

Za sladidla cítím pachuť :(

Množství a kvalita a dobrou cenu

Od této značky jsem si kupovala poprvé a nevěděla jsem do čeho jdu. Příjemně mě překvapily, opravdu stačí jen pár kapek do jogurtu, tvarohu (karamel) a dokonale ochutil, tedy pokud nejste blázni do slazení a nepřeslazujete si pomalu všecho na co příjdete. Navíc nemá umělou pachuť 😉

Nenadchlo

Mám ráda flavdrops od Myproteinu. Chtěla jsem zkusit cenově příznivější variantu, ale opět se vrátím k Myproteinu. Chuťově ani nejsou tak špatné, ale sladivost je o dost menší.

Butterkeks

Tyto flavordrops nesladi tolik jako frankys bakery. Rozhodne voní ale chuťově mi maslové sušenky opravdu nepřipomínají😕jogurt to ochuti ale kaši už ne tolik. Příště se vratim k frankys bakery