4,3
27 hodnocení

povedené sladidlo

chutné příchutě, ne tak intenzivní jako konkurenční candysplash od Frankys Bakery. Řekl bych však, že chutově srovnatelné, možná některé příchutě dokonce lepší (např. butterkeks chutnají skvěle, jako BeBe). Navíc za srovnatelnou cenu je jich o 20ml lepší.

Přínosná recenze?

Doporuciji

Přínosná recenze?

Nenadchlo

Mám ráda flavdrops od Myproteinu. Chtěla jsem zkusit cenově příznivější variantu, ale opět se vrátím k Myproteinu. Chuťově ani nejsou tak špatné, ale sladivost je o dost menší.

Přínosná recenze?

Butterkeks

Tyto flavordrops nesladi tolik jako frankys bakery. Rozhodne voní ale chuťově mi maslové sušenky opravdu nepřipomínají😕jogurt to ochuti ale kaši už ne tolik. Příště se vratim k frankys bakery

Přínosná recenze?

Nugát, cheesecake

Jsou výborné, sladké extrémně, stačí pár kapek. Mám příchuť nugát, která je naprosto skvělá, a pak cheesecake, ta už je cítit víc uměle, ale záleží, do čeho se dá (do kafe je to hnus, do jogurtu moc dobré). Vyzkouším další.

Přínosná recenze?

Super

Flavor drops jsou super na dochucení kaší, jogurtů. Opravdu vždy chutná jako ta příchuť.

Přínosná recenze?

Nenadchne ani neurazí

Největší plus je pro mě vůně a velikost balení. Za mě ale bohužel podstatně méně sladí jak například Flavdrops od MP, nebo Franky’s Bakery.

Přínosná recenze?

Naprosto luxusní chuť!

První test Foodtastic kapiček a volba padla na butterkeks. Už jen když je kapete tak... ehm, cítíte Bebe sušenky! Naprostá dokonalost, omamná vůně, skvělá chuť, ani trochu umělá. S Frankys bakery kapičkami je řadím na první místo a určitě vyzkouším další příchutě. Doplněno - zkusila jsem nově příchuť karamel, ta už tak top není, nevím proč, ale ani Frankys bakery karamelové mi moc nechutnaly, cítím z nich hrozně alkohol.

Přínosná recenze?

SUPER

Tak málo stačí aby bolo všetko karamelové! Určite odporúčam, vôbec nevonia ani nechutí umelo, čo by človek čakal.

Přínosná recenze?

Úžasné

Nahradili mi kompletně karamelove kapičky od Frankys Bakery za mě boží

Přínosná recenze?