4,6
36 hodnocení

Díky za ně!

Ořechová másla jsou moji novou závislosti! A toto? To je fakt boží. Není opět doslazivany, ale část arasidu máslo "dosladi" a vanilka dodá top třešničku. Fakt na kaši chutná jak náplň z kinder buena!

Halelujah!!!

Lískový oříšek = láska Vanilka = láska Lískový oříšek + vanilka = RÁJ Tohle máslo je jedno z mých vůbec nejoblíbenějších a neodpustila bych abych ho doma neměla! Už mám několikáté skleničku a rozhodně né poslední! Je krásně krémové, lískové oříšky mají výraznou chuť a vanilka jim dodá jemnost! NO PROSTĚ LÁSKA!

DOKONALOST!

Tohle prostě musí vyzkoušet každý! I přes to, že jsem nikdy neměla ráda bílou čokoládu a mandlová másla, tohle je teď moje nejoblíbenější. <3 Hravě do kapsy strčí jakýkoli Cheat Spread!

Úžasně tekuté

Tohle máslo je skvělé hlavně na lívance/wafle, protože je tekuté. Stačí jen pár gramů a hezky se rozprostře po celém jídle. Chuťové je taky skvělý, sice lískové ořechy moc necítim, ale to vůbec nevadí.

Božeeee to je jak náplň v kinder buenu. A navíc je tak tekutý, že vám na kaši/lívance/cokoliv stačí úplný minimum, takže win win :D problém je, že málo si nikdy nedáte :D

Božské!

Lískový oříšek/vanilka je něco tak dokonalého, že se to ani slovy popsat nedá! Máslo je úžasně krémové a tekuté, úplně se rozplývá na jazyku!

Nejlepší

Veganský máslo s bílou čokoládou, pane Bože udělejte to v kilovým balení!

Dobry

Ani spatny, ale ani vylozene nejlepsi maslo co jsem jedla. Neurazi, ale ani nenadchne.

LÍSKOVÝ OŘÍŠEK/VANILKA TOP!!

MILUJU MILUJU MILUJU! A mohla bych se toho užrat:)<333

Skvělý

Krásně tekutá másla. Jahuda kešu chutná úplně jako jahodový mrož. :)