4,7
42 hodnocení

Nejlepší

Veganský máslo s bílou čokoládou, pane Bože udělejte to v kilovým balení!

1

Konzistence je hodně tekutá a krém chutná spíš arašídově než lískooříškově, ale ničemu to nevadí. Je výborný (akorát ta přirovnání ke kinder buenu moc nechápu, mně to nepřijde), nevadilo by mi větší balení.

100%

Skvělá konzistence, skvělé složení, nemám co vytknout, vanilka jde příjemně cítit :)

Prázdná sklenice během chvilky

Příchuť mandle/bílá čokoláda se stala mojí láskou, hned po příjezdu domů jsem ji snědla skoro celou. Příchutě arašídy/čokoláda a lískový oříšek/vanilka za mě neurazí ani úplně nenadchnou. Příchuť kašu/jahoda/kokos je rozhodně ze všech příchutí nejslabší, mě osobně vůbec nechutná. Nejlepší je mandle/bílá čokoláda, tu rozhodně budu objednávat :)

Is this love?

Uh, co k těmto máslům říct. Konzistence, chuť, složení.. Všechno na jedničku. A pravděpodobně i víc, než to. Másel jsem vyzkoušela nespočet, ale tohle mandle/bílá čokoláda je pro mě number one. Objednávejte na vlastní nebezpečí :D

Díky za ně!

Ořechová másla jsou moji novou závislosti! A toto? To je fakt boží. Není opět doslazivany, ale část arasidu máslo "dosladi" a vanilka dodá top třešničku. Fakt na kaši chutná jak náplň z kinder buena!

Halelujah!!!

Lískový oříšek = láska Vanilka = láska Lískový oříšek + vanilka = RÁJ Tohle máslo je jedno z mých vůbec nejoblíbenějších a neodpustila bych abych ho doma neměla! Už mám několikáté skleničku a rozhodně né poslední! Je krásně krémové, lískové oříšky mají výraznou chuť a vanilka jim dodá jemnost! NO PROSTĚ LÁSKA!

DOKONALOST!

Tohle prostě musí vyzkoušet každý! I přes to, že jsem nikdy neměla ráda bílou čokoládu a mandlová másla, tohle je teď moje nejoblíbenější. <3 Hravě do kapsy strčí jakýkoli Cheat Spread!

Úžasně tekuté

Tohle máslo je skvělé hlavně na lívance/wafle, protože je tekuté. Stačí jen pár gramů a hezky se rozprostře po celém jídle. Chuťové je taky skvělý, sice lískové ořechy moc necítim, ale to vůbec nevadí.

Božeeee to je jak náplň v kinder buenu. A navíc je tak tekutý, že vám na kaši/lívance/cokoliv stačí úplný minimum, takže win win :D problém je, že málo si nikdy nedáte :D