4,4
635 hodnocení

Odporúčam, len sa treba trafiť do príchute :) – Broskyňa je fakt super, menej sladká, ale to mne úplne vyhovuje :) Príchuť kiwi mi príde nejaká taká žuvačkovo umelá, za mňa nič moc, čakala som niečo úplne iné. A úplne najslabšia mi prišla asi apple pie, je tam cítiť určitý náznak jablka, ale ten je strašne prebitý, neviem ako to presne opísať, nejakou takou umelou sladkosťou.

4

Za mě velké zklamání, divná pachutˇ, sladké nic , lískové oříšky to nepřipomíná ani náhodou :/

3

Nic moc – Za me nic moc,byla jsem rada,ze jsem je spotrebovala🤷

2

Výborné ! :) – TOP sladila! Lepší asi než od MyProtein, ale záleží jaká příchuť.. :) BANÁN chutná v mléku jako takové ty banánové granulky, dávám do kafe nebo na pečení. BROSKEV je takové to typické aroma broskvových jogurtů, fajn do jogutru, kaší, ale i samotné ve vodě chutná okey. CREAM malilinko umělá, ale pořád výborné. MADNLE také dobrá, jen jsem čekala ještě větší zázrak vzhledem k recenzím, ale asi to je o chutích uživatele. COOKIES CREAM za mě zatím nejlepší příchuť, prostě slaďoučká, jemňoučká, jak nějaký krém ze sušenek ♥ nemá žádný chem. ocas. KARAMEL prostě super :) můžu jedině doporučit! KIWI a POMERANČ jsou také okey, stejně jako TŘEŠEŇ, ta má takové to typické třešňové aroma, co se dává do jogurtů apod. ANANAS je ok, stačí maličko, jinak je umělý. MANGO mi chutí, ale nenadchne tolik jako jiné příchutě. MARCIPÁN je moc moc dobrý! V kafi jemný, no prostě doko. Vše doporučuji :)

2

Příliš umělá

1

Úžasné! – Do tvarohu nebo klasického bílého jogurtu nejlepší ❤️ doporučuji karamel a vanilku ty jsou zatím moje nejoblíbenější ❤️

1

Žádná uměla chuť – Za mě nejlepší dochucovadlo. stačí pár kapek a je to přijemně sladké. Doporučuji

1

Super oslazení – Jsem spokojená. Je to můj 1.produkt toho typu, takže jsem měla obavy, ale zbytečně. Opravdu příjemně osladí bez ocásku. Určitě zkusím další příchutě.

1

Naprostá spokojenost! – Dlouho jsem váhala mezi Flavdrops a těmito Candy Splash, nakonec jsem si od Frankys Bakery objednala dvě příchutě. Karamelová je úplná DOKONALOST! Stačí tři kapky a kaše, lívance, mléko nebo jogurt chutnají a voní jako karamelky. Druhá příchuť- mandlová mě tolik neoslovila. Pár kapek sice ovoní a osladí ale chemiclý ocásek mi celkem vadí. Zatím jsem nenašla jiné využití než do mléka a jogurtu. Takže karamel určitě doporučuji a objednám ráda znova, ale druhou příchuť zkusím nějakou jinou. Velmi doporučuji - jsou lepší než jsem čekala!

1

No. 1 mezi tekutými sladidly s příchutí! – Mám doma 7 příchutí FlavDrops od MyProtein a po ochutnání těchto kapiček se hodlám FlavDrops zbavit a kupovat už jedině tyto. Na rozdíl od FV nejde cítit chemie a příchutě jsou opravdu hodně autentické i pro toho, kdo neví, jakou příchuť zrovna v jídle má. Sladivost i příchuť je navíc jednou tak silná, takže stačí kapek mnohem méně. :) Jsem nadšená a v příští objednávce se hodlám vybavit alespoň ještě dalšími 4 příchutěmi. :)

1