Hodnocení celkem
4.6 / 5
17 hodnocení
Doporučuje
100 %
17 z 17 uživatelů

Sladko slaná slast

Pokud máte rádi sladko slanou chuť, třeba jako u slaného karamelu, tohle máslo je přesně pro vás. Chvilkama cítíte slanou chuť, pak přijde příjemně sladká chuť medu a prazenych arasidu.

Přínosná recenze?

Moooc vynikající

Bála jsem se toho máslíčka ale překvapilo. Jemná chut soli, med moc necítím krásně tekuté a kousky oříšků.

Přínosná recenze?

Dobré oříškové máslo

Chutná přibližně stejně jako většina arašídových máslíček, na konci ovšem následuje příjemný slaný podtón. Med není příliš cítít.

Přínosná recenze?

Hodně muziky za málo peněz

Po tomto máslíčku jsem sáhla jako po náhradě za RXBar máslo. A nešlápla jsem vedle. Sladko slaná chuť se krásně prolínají a ty velké kousky oříšků! To je něco pro mě 😍 Ještě přidat skořici a je přesně jak to od RX! Doporučuje 11/10 mlsných Magdiček 👀😁

Přínosná recenze?

Klasika

Konzistence skvělá, akorát bych přidala více soli, která není moc cítit (příchuť med/mořská sůl)

Přínosná recenze?

Doporučuji

Za mě teda hodně super, verze crunchy je opravdu crunchy (až mě překvapily tak velké kousky oříšků). Jemně slané, nic přehnaného, jen toho medu bych možná přidala, není tam výrazný skoro vůbec.

Přínosná recenze?

Kam se hrabe Nutella

Skvělá chuť, texturou je tak akorát, není úplně jemné, ale s malinkatými kousky lískáčů - fakt výborné!

Přínosná recenze?

Good.

čokoláda/honeycomb: really tasty. I love the chocolatey cashew butter and it has tiny chunks of something which is delicious. Also the perfect amount of salty. highly recommend! med/mořská sůl: tasted like regular peanut butter, i couldnt taste the honey or salt or anything. bílá čokoláda: it tastes good.

Přínosná recenze?