3,8
58 hodnocení

Tohle ne.

Těšil jsem se na sušenkovou příchuť, příchuť je to malinová. Rozpustnost strašná, tohle byl přešlap.

Přínosná recenze?

Můj nej protein

Čokoláda a slaný karamel za mě jedno velký MŇAM! Dobře zasytí, složení super, cena výborná a vůbec necítím umělou pachuť!❤️ Kdybych se nemusela krotit, klidně ho jím i samotný😂

Přínosná recenze?

chut

Vanilka chutná jako opočenská zmrzlina, ale čokoláda slaný karamel byl trochu přešlap no, ale žádná trága

Přínosná recenze?

Příchuť-fuj

Nejhnusnější příchuť co jsem měl....jinak složení v pohodě

Přínosná recenze?

Za mě prostě NEJ!

K tomuhle proteinu jsem byla spíš skeptická, ale velmi příjemně překvapil. Javorový sirup je naprosto boží a už skoro není, objednávám další, je opravdu výborný. Perníček nechutná moc jako perníček, úplně nevím, k čemu tu chuť přirovnat, nicméně v kombinaci s kakaem je ta chuť super, jako Monte. Vanilka taky ok, je to taková ne úplně výrazná příchuť, takže by mohla chutnat snad každému. Čokoláda + karamel také fajn, opět nijak extra výrazná chuť, ale to je za mě spíš bod k dobru, hlavně že to není umělé.

Přínosná recenze?

Nejlepší do kaší

Jako samostatný protein mě vůbec neuchvátil.. avšak do kaší už ani jiný nepoužívám! ❤️ Děla úžasnou krémovou konzistenci a chuť cookie je dokonalá. gingerbread mě uprime moc nenadchnul, spíše chuťově vhodný na pečení

Přínosná recenze?

2,5kg příchuť banán

Vypil jsem už hektolitry proteinů ale dlouho jsem nepil takhle chuťově podprůměrný protein. Složení skvělé ale chuť s hořkým ocasem, hodně pění a odměrka, která má mít 25g váží při zarovnání 33g. Celkově nedoporučuji i když cena je velmi příjemná.

Přínosná recenze?

Yup

Nečekejte perník, ten by nepoznala asi ani Jolanda v křišťálový kouli, nicméně tak jak je již uvedeno na obalu cookies , něco na způsob spekulek už jo a to chutná fakt dobře a na to, že to je 80ka ,se hodně dobře rozpouští.

Přínosná recenze?

TOP

Za mě fakt super protein. Rozpustnost skvělá a ta vůně. Vanilka je super

Přínosná recenze?

Protein

Dobrá rozpustnost. Akorát sladký. Za mě nejlepší trojitá čokoláda.

Přínosná recenze?